Select a category

Select manufacturer

Specials

Walden Farms Amazin Mayo Sandwich cream

Walden Farms

072457660229

New product

Walden Farms may well replace the traditional but high-calorie addition to sandwiches and salads - just one teaspoon of Walden Farms Mayonnaise and a regular sandwich will be full of flavor, the meat will become juicy and the taste and aroma of all ingredients in the sandwich will perfectly blend and balance. .

More details

26,91 pln

Available in stock

Weight net. 340g.; 7,91 pln/100g.

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 loyalty points that can be converted into a voucher of 0,60 pln.


Main flavor:

Mayonnaise is one of the first additions to which people are reluctant to give up dieting, taking care of their health and well-balanced diet or intensive sports. Having a Walden Farms mayonnaise in the refrigerator does not have to give up delicious sandwiches and mayonnaise salads. Walden Farms is the first company to successfully patronize a unique and unique combination of mayonnaise to eliminate its biggest drawbacks - the massive load of fat, calories and carbohydrates.

Try the perfect, creamy and light Walden Farms mayonnaise. Discover how many uses in your kitchen can be found - catch crunchy crunchy pieces of breaded chicken, exotic snacks for a quick lunch, or a light dinner with the fabulous Walden Farms mayonnaise.

Porcja 15 g W 100 g
3.40 22.67
14.25 94.97
0.30 2.00
0.20 1.33
0.60 4.00
0.00 0.00
0.02 0.13
0.40 2.67
260.00 1,733.33
Grade 
Agnieszka K 10/09/2020

Nie jest najgorszy

Nie przypomina raczej prawdziwego majonezu. Jak spróbowałam samego to okropnie czuć chemię w nim, okropny posmak. Ale z jajkiem czy w sałatce jest naprawdę okej, spokojnie można zjeść! Takie 5/10

  Grade 
  Krzysztof 10/18/2019

  Pachnie i smakuje chemicznie

  Zapach po otwarciu słoika jest odrzucający. Naprawdę pachnie chemią, czymś sztucznym. Niestety na kanapce nie jest lepiej, bo jak wiadomo: jemy też nosem.
  Zrobilismy pastę jajeczną na bazie tego majonezu i ten posmak i zapach jakoś zniknął, ale chyba nie o to chodzi, żeby tak walczyć z usunięciem zapachu i smaku.

  • 1 out of 1 people found this review useful.
  Grade 
  Natalia C 10/11/2019

  ohyda

  czegoś tak ohydnego jeszcze nigdy nie jadłam. Zapach i smak jakiejś chemii, gumy i nie wiadomo czego jeszcze. Szkoda pieniędzy, cały słoik poszedł do śmieci

  • 1 out of 1 people found this review useful.
  Grade 
  Karo 09/04/2019

  Obrzydlistwo

  Ten majonez to najgorsza rzecz jaką w życiu spróbowałem. Pachnie tak jak smakuje, czyli jak płyn do odkażania podłóg w szpitalu. Spróbowałem go tylko trochę z końcówki łyżeczki i to na siłę. Sam zapach już odstraszał. Cały słoik wylądował w koszu. Niestety nie dostałem zwrotu pieniędzy za ten odrażający produkt.

  • 0 out of 1 people found this review useful.
  Grade 
  Aga 08/30/2019

  no niedobry!

  Na prawdę dałam mu szanse... po pierwszym otwarciu słoika przed wyrzuceniem natychmiast do śmieci powstrzymała mnie opinia przedmówcy żeby dodać jako dressing - nieco ale podkreślam tylko nieco ratuje to sytuację pod warunkiem połaczenia z ostra musztardą - natomiast:tak chemicznego, sztucznego i niedobrego czegoś to ja w życiu nie jadłam.Kompletnie nie smakuje jak normalny majonez i wg mnie nie ma nawet mowy aby był jego zamiennikiem. Myślę, że moment wylądowania tego czegoś w koszu jest pewny tylko odsunięty w czasie :-)Nie polecam

   Grade 
   Aleksandra M 01/04/2019

   ujdzie

   Ma dziwną, grudkowatą konsystencję. Do smaku "prawdziwego" majonezu mu daleko, ale jeśli myśleć o nim jak o sosie (nie majonezie) to jest całkiem smaczny. Nadaje się na dodatek do kanapki czy sałatki. Nie pozostawia chemicznego posmaku.

    Grade 
    Joanna 03/12/2017

    Smaczny.

    Majonez różni się smakiem od normalnego majonezu, jest lekko słodkawy, nadaje się do kanapek, jako dodatek do jakiejś sałatki, jako produkt zero kalorii godny polecenia.

    • 2 out of 2 people found this review useful.
    Grade 
    Adam B 03/10/2016

    Smakuje jak prawdziwy majonez

    Naprawdę godny polecenia produkt dla osób ograniczających i unikających tłuszczy i węglowodanów o wysokim ig. a lubiących majonez w sałatkach, czy jako dodatek do jajka i innych potraw. Mayo ma konsystencję i smak jak prawdziwy majonez, może jest nieco bardziej intensywny, ale w ulubionych sałatkach praktycznie nie czuć różnicy. Cena dosyć wysoka jak za 360 g sosu, ale naprawdę warto, drugiego takiego nie znajdziecie. Obowiązkowy dodatek do Wielkanocnego jajka ;]

    • 4 out of 4 people found this review useful.

    Write your review!

    Write a review    Walden Farms Amazin Mayo - Sandwich cream with mayonnaise flavor with sweeteners

    Net Weight: 340g

    Ingredients: triple-filtered water, vegetable fiber, apple cider vinegar, salt, vinegar, thickener, xanthan gum, food dye E171, thickening agent: cellulose gum, acidity regulator lactic acid, natural flavors, preservatives potassium sorbate and sodium benzoate, paprika powder, sucralose sweetener, lemon flavor, betakaroten and E102 food colorants. Contains sucralose sweetener.

    It may have a detrimental effect on the activity and attention of children.

    Producer: Manufactured in USA by Walden Farms Inc., United States of America

    Distributor: Walden Farms K.Warda-Poniecka, Wola Gołkowska www.GuiltFree.pl

    Best before: date on MMDDRR nut.

    Store in a dry and cool place, protected from light. Once opened, store in the refrigerator

    Featured Products

    We recommend