Select a category

Select manufacturer

Specials

Walden Farms Peanut Butter - Absolutely Calorie Free

Walden Farms

e2072457660113

New product

Sweet spreads with a velvety consistency and intense flavor and scent of roasted peanuts will surely conquer your palate. Especially since it is a completely innocent addition to your favorite desserts as it almost does not contain fat, carbohydrates or calories - so you can enjoy it without worrying about your silhouette.

More details

17,13 pln

Available in stock

Weight net. 330g.; 5,19 pln/100g.

By buying this product you can collect up to 3 loyalty points. Your cart will total 3 loyalty points that can be converted into a voucher of 0,36 pln.


Main flavor:

This nutty, sweet-salted cream is not only a perfectly innocent addition to your favorite desserts, but it will also help you move into childhood when the nutmeg sandwich is the best meal of all-time.

Peanut cream is most commonly used for a sandwich, with the addition of strawberry jelly. It can be eaten just like ordinary butter with all the other bakery items such as cheese. Walden Farms Walnut Farms is a great addition to cakes, desserts, ice creams, great apples, great for waffles, pancakes, toast or cupcakes, and even as a supplement to meat, especially poultry.

Take him with you to work and let yourself relax for a moment to quench it with crackers or biscuits dipped in delicious walnut cream. Prepare a healthy meal for your loved ones and see how easy it is to make a good and tasty snack for the whole family.

Porcja 30 g W 100 g
3.57 11.90
14.96 49.86
0.27 0.90
0.21 0.70
0.33 1.10
0.03 0.09
0.24 0.80
0.03 0.09
0.26 0.87
Grade 
03/19/2020

Nie kupię ponownie

Krem nie jest nawet w 1% podobny do masła orzechowego. Moja ocena to mniej niż 1/10. Smak to coś okropnego, wyrzuciłam całe opakowanie. Nie polecam.

  Grade 
  12/16/2019

  Maslo

  Myślałam, że zwymiotuje

   Grade 
   09/24/2019

   PASKUDZTWO

   Najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek jadłam, smakuje jak stopy niemyte 3 lata XD pachnie jeszcze gorzej, za nic nie polecam tedo ścierwa

    Grade 
    09/18/2019

    Ohyda

    Nie zajrzałem w komentarze przed zakupem ;(

    Niestety nie nadaje się do niczego, śmierdzi okropnie i smakuje podobnie

     Grade 
     07/03/2019

     OHYDA

     Dawno, ale to dawno nie jadłem bardziej paskudnej rzeczy. Polecam jeżeli komuś chcecie zrobić niemiły prezent.

      Grade 
      05/22/2019

      ok

      fakt nie przypomina to masła orzechpwego ani w konsystecji ani w smaku. Ale do omleta nadaje sie.Dodac owoce i jest ok. Do redukcji idealne.

       Grade 
       04/20/2019

       Tragedia

       Bardzo nie polecam, rozwodniona papka nie smakująca choćby w 1 % jak masło orzechowe. Jak pozostałe produkty tej firmy są całkiem spoko tak to zupełna porażka...

        Grade 
        03/14/2019

        okropne

        kupiłam, nie przeczytałam opinii, powąchałam, odważyłam się polizać palec, wyrzuciłam. szkoda 15 zł, ale tego nie powinni sprzedawać. okradanie ludzi w biały dzień.

        • 3 out of 3 people found this review useful.
        Grade 
        03/13/2019

        bleee

        żałuje ,że nie przeczytałam opinii przed zakupem :( obrzydliwe , niestety nie przekonam się do tego produktu, poszło do kosza :(

        • 2 out of 2 people found this review useful.
        Grade 
        03/08/2019

        Zdecydowanie nie

        Żałuję, że nie zerknęłam w opinie, bo to chyba najgorsza rzecz jaką jadłam :( Ja wiem, że produkty z takich kategorii niekoniecznie mają smak zbliżony do oryginału, no ale nie spodziewałam się aż takiej chemii. Po spróbowaniu myślałam, że dostałam przeterminowaną partię, ale nie. To po prostu jest bardzo niedobre, wylądowało w koszu.

        • 1 out of 1 people found this review useful.
        Grade 
        09/12/2018

        sztuczny i kwaśny smak

        Nie spodziewałam się cudów, ale takiej porażki też nie. Nie ma smaku masła orzechowego....ani niczego zbliżonego. Ot taka leista masa o chemicznym smaku. Na dodatek kwaśna. Liczyłam, że choć trochę zastąpi słodycze....niestety.

         Grade 
         08/08/2018

         Nie ma nic wspólnego z masłem orzechowym

         Rozumiem, że z racji 0kcal nie można oczekiwać Bóg wie czego, natomiast smak w najmniejszym stopniu nie przypomina masła orzechowego w odróżnieniu od innych produktów 0kcal tego producenta. Niestety, ale po pierwszej łyżeczce słoik wylądował w koszu na śmieci..

          Grade 
          07/06/2018

          Trzeba mieć realne oczekiwania - jest ok

          Powiem tak: nie można oczekiwać nie wiadomo czego. Masło orzechowe to jest 60% tłuszcz i produkt bez tłuszczu nie ma szans smakować podobnie, no nie da się po prostu podrobić smak tłuszczu, ani smaku, ani tłustej konsystencji jaką daje jedzenie tłuszczu w ustach. Za pierwszym razem jak jadłam to masło to mnie odrzuciło, ale dałam mu drugą szansę i od tego czasu się lubimy - traktuję to jako krem orzechowy, a nie substytut masła orzechwego, tę funkcję spełnia u mnie PB2 i nic go nie pobije. Więc jeżeli ktoś wtranżalacodziennie masło orzechowe, które ma 700kcal i oczekuje, że sobie tak o zastąpi to produktem zero kcal, no to sorry, tak to nie działa. Natomiast na pewno nie jest to wstrętny produkt - jest ok, tylko tzreba realnie do tego podejść i wiedzieć co jest a co nie jest możliwe.

          • 1 out of 1 people found this review useful.
          Grade 
          07/02/2018

          Tragedia

          Nie przesadzając- to masło to najohydniejsza rzecz jaką jadałam, a nie jestem wybredna. Nie smakuje ani trochę jak masło orzechowe, nie czepiałabym się gdyby to chociaż było zjadliwe.. Od razu do kosza, a szkoda bo myślałam, że będzie ok.

          • 3 out of 3 people found this review useful.
          Grade 
          11/27/2017

          Nie kupię ponownie

          Smak w ogóle nie przypomina masła orzechowego. Szczerze ma jakiś dziwny posmak, który ciężko mi określić. O wiele lepszym wyborem będą syropy zero o smaku orzechów.

           Grade 
           09/25/2017

           zero

           Zero kalorii i zero smaku. Jest okropne, byłam bardzo ciekawa tego produktu i zachęcona opiniami go zamówiłam. Czy to jest na pewno w ogóle jadalne?

            Grade 
            03/12/2017

            jest ok

            Masło orzechowe, jest dobre, nie zachwyca smakiem, ale zastępuje produkt kaloryczny, nie czuć chemii. Jak na zero kalorii jest ok.

            • 2 out of 4 people found this review useful.
            Grade 
            03/05/2017

            pół na pół

            masło orzechowe jest tłuste i kaloryczne więc szukałem zamiennika. To od Walden Farms to jedyne masło orzechowe zero kalorii jakie jest dostępne. Smak jest daleki od ideału, jest dość dziwny i nie za badrdzo przypomina smak masła orzechowego. Z czasem można się przyzwyczaić. Stosuję na ostrej redukcji.

            • 2 out of 3 people found this review useful.

            Write your review!

            Write a review

            Walden Farms Peanut Butter - Absolutely Calorie Free

            Walden Farms Peanut Butter - Absolutely Calorie Free

            Sweet spreads with a velvety consistency and intense flavor and scent of roasted peanuts will surely conquer your palate. Especially since it is a completely innocent addition to your favorite desserts as it almost does not contain fat, carbohydrates or calories - so you can enjoy it without worrying about your silhouette.            Walden Farms Whipped Peanut Spread - A peanut butter spread spread with sweeteners

            Net Weight: 340g

            Ingredients: triple filtered water, plant fiber, xanthan gum thickener, peanut aroma (3%), thickener: cellulose gum, caramel colorant, E339 acidity regulator, potassium sorbate and sodium benzoate, E171 food coloring substance, sucralose sweetener Betakaroten and E110 food coloring, vanilla flavor. Contains sucralose sweetener.

            It may have a detrimental effect on the activity and attention of children.

            Allergens: PEANUTS

            Producer: Manufactured in USA by Walden Farms Inc., United States Americs

            Distributor: Walden Farms K.Warda-Poniecka, Wola Gołkowska www.GuiltFree.pl

            Must be used before: date on the MMDDRR nut.

            Store in a dry and cool place, protected from light. Once opened, store in the refrigerator

            Featured Products

            We recommend