Select a category

Select manufacturer

Specials

Walden Farms Peanut Butter - Absolutely Calorie Free

Walden Farms

e2072457660113

New product

Sweet spreads with a velvety consistency and intense flavor and scent of roasted peanuts will surely conquer your palate. Especially since it is a completely innocent addition to your favorite desserts as it almost does not contain fat, carbohydrates or calories - so you can enjoy it without worrying about your silhouette.

More details

17,13 pln

Available in stock

Weight net. 330g.; 5,19 pln/100g.

By buying this product you can collect up to 3 loyalty points. Your cart will total 3 loyalty points that can be converted into a voucher of 0,36 pln.


Main flavor:

This nutty, sweet-salted cream is not only a perfectly innocent addition to your favorite desserts, but it will also help you move into childhood when the nutmeg sandwich is the best meal of all-time.

Peanut cream is most commonly used for a sandwich, with the addition of strawberry jelly. It can be eaten just like ordinary butter with all the other bakery items such as cheese. Walden Farms Walnut Farms is a great addition to cakes, desserts, ice creams, great apples, great for waffles, pancakes, toast or cupcakes, and even as a supplement to meat, especially poultry.

Take him with you to work and let yourself relax for a moment to quench it with crackers or biscuits dipped in delicious walnut cream. Prepare a healthy meal for your loved ones and see how easy it is to make a good and tasty snack for the whole family.

Porcja 30 g W 100 g
3.57 11.90
14.96 49.86
0.27 0.90
0.21 0.70
0.33 1.10
0.03 0.09
0.24 0.80
0.03 0.09
0.26 0.87
Grade 
05/01/2020

NIEJADALNA CHEMIA

Zdecydowanie polecam przeczytać opinie przed zakupem. Pieniądze wyrzucone w błoto, produkt nie nadaje się do powąchania, a co dopiero do zjedzenia. Nie powinien być dopuszczony do sprzedaży...

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
03/19/2020

Nie kupię ponownie

Krem nie jest nawet w 1% podobny do masła orzechowego. Moja ocena to mniej niż 1/10. Smak to coś okropnego, wyrzuciłam całe opakowanie. Nie polecam.

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 
12/16/2019

Maslo

Myślałam, że zwymiotuje

  Grade 
  09/24/2019

  PASKUDZTWO

  Najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek jadłam, smakuje jak stopy niemyte 3 lata XD pachnie jeszcze gorzej, za nic nie polecam tedo ścierwa

   Grade 
   09/18/2019

   Ohyda

   Nie zajrzałem w komentarze przed zakupem ;(

   Niestety nie nadaje się do niczego, śmierdzi okropnie i smakuje podobnie

   • 1 out of 1 people found this review useful.
   Grade 
   07/03/2019

   OHYDA

   Dawno, ale to dawno nie jadłem bardziej paskudnej rzeczy. Polecam jeżeli komuś chcecie zrobić niemiły prezent.

    Grade 
    05/22/2019

    ok

    fakt nie przypomina to masła orzechpwego ani w konsystecji ani w smaku. Ale do omleta nadaje sie.Dodac owoce i jest ok. Do redukcji idealne.

     Grade 
     04/20/2019

     Tragedia

     Bardzo nie polecam, rozwodniona papka nie smakująca choćby w 1 % jak masło orzechowe. Jak pozostałe produkty tej firmy są całkiem spoko tak to zupełna porażka...

      Grade 
      03/14/2019

      okropne

      kupiłam, nie przeczytałam opinii, powąchałam, odważyłam się polizać palec, wyrzuciłam. szkoda 15 zł, ale tego nie powinni sprzedawać. okradanie ludzi w biały dzień.

      • 4 out of 4 people found this review useful.
      Grade 
      03/13/2019

      bleee

      żałuje ,że nie przeczytałam opinii przed zakupem :( obrzydliwe , niestety nie przekonam się do tego produktu, poszło do kosza :(

      • 3 out of 3 people found this review useful.
      Grade 
      03/08/2019

      Zdecydowanie nie

      Żałuję, że nie zerknęłam w opinie, bo to chyba najgorsza rzecz jaką jadłam :( Ja wiem, że produkty z takich kategorii niekoniecznie mają smak zbliżony do oryginału, no ale nie spodziewałam się aż takiej chemii. Po spróbowaniu myślałam, że dostałam przeterminowaną partię, ale nie. To po prostu jest bardzo niedobre, wylądowało w koszu.

      • 2 out of 2 people found this review useful.
      Grade 
      09/12/2018

      sztuczny i kwaśny smak

      Nie spodziewałam się cudów, ale takiej porażki też nie. Nie ma smaku masła orzechowego....ani niczego zbliżonego. Ot taka leista masa o chemicznym smaku. Na dodatek kwaśna. Liczyłam, że choć trochę zastąpi słodycze....niestety.

      • 1 out of 1 people found this review useful.
      Grade 
      08/08/2018

      Nie ma nic wspólnego z masłem orzechowym

      Rozumiem, że z racji 0kcal nie można oczekiwać Bóg wie czego, natomiast smak w najmniejszym stopniu nie przypomina masła orzechowego w odróżnieniu od innych produktów 0kcal tego producenta. Niestety, ale po pierwszej łyżeczce słoik wylądował w koszu na śmieci..

      • 1 out of 1 people found this review useful.
      Grade 
      07/06/2018

      Trzeba mieć realne oczekiwania - jest ok

      Powiem tak: nie można oczekiwać nie wiadomo czego. Masło orzechowe to jest 60% tłuszcz i produkt bez tłuszczu nie ma szans smakować podobnie, no nie da się po prostu podrobić smak tłuszczu, ani smaku, ani tłustej konsystencji jaką daje jedzenie tłuszczu w ustach. Za pierwszym razem jak jadłam to masło to mnie odrzuciło, ale dałam mu drugą szansę i od tego czasu się lubimy - traktuję to jako krem orzechowy, a nie substytut masła orzechwego, tę funkcję spełnia u mnie PB2 i nic go nie pobije. Więc jeżeli ktoś wtranżalacodziennie masło orzechowe, które ma 700kcal i oczekuje, że sobie tak o zastąpi to produktem zero kcal, no to sorry, tak to nie działa. Natomiast na pewno nie jest to wstrętny produkt - jest ok, tylko tzreba realnie do tego podejść i wiedzieć co jest a co nie jest możliwe.

      • 2 out of 2 people found this review useful.
      Grade 
      07/02/2018

      Tragedia

      Nie przesadzając- to masło to najohydniejsza rzecz jaką jadałam, a nie jestem wybredna. Nie smakuje ani trochę jak masło orzechowe, nie czepiałabym się gdyby to chociaż było zjadliwe.. Od razu do kosza, a szkoda bo myślałam, że będzie ok.

      • 4 out of 4 people found this review useful.
      Grade 
      11/27/2017

      Nie kupię ponownie

      Smak w ogóle nie przypomina masła orzechowego. Szczerze ma jakiś dziwny posmak, który ciężko mi określić. O wiele lepszym wyborem będą syropy zero o smaku orzechów.

      • 2 out of 2 people found this review useful.
      Grade 
      09/25/2017

      zero

      Zero kalorii i zero smaku. Jest okropne, byłam bardzo ciekawa tego produktu i zachęcona opiniami go zamówiłam. Czy to jest na pewno w ogóle jadalne?

       Grade 
       03/12/2017

       jest ok

       Masło orzechowe, jest dobre, nie zachwyca smakiem, ale zastępuje produkt kaloryczny, nie czuć chemii. Jak na zero kalorii jest ok.

       • 2 out of 4 people found this review useful.
       Grade 
       03/05/2017

       pół na pół

       masło orzechowe jest tłuste i kaloryczne więc szukałem zamiennika. To od Walden Farms to jedyne masło orzechowe zero kalorii jakie jest dostępne. Smak jest daleki od ideału, jest dość dziwny i nie za badrdzo przypomina smak masła orzechowego. Z czasem można się przyzwyczaić. Stosuję na ostrej redukcji.

       • 2 out of 3 people found this review useful.

       Write your review!

       Write a review

       Walden Farms Peanut Butter - Absolutely Calorie Free

       Walden Farms Peanut Butter - Absolutely Calorie Free

       Sweet spreads with a velvety consistency and intense flavor and scent of roasted peanuts will surely conquer your palate. Especially since it is a completely innocent addition to your favorite desserts as it almost does not contain fat, carbohydrates or calories - so you can enjoy it without worrying about your silhouette.       Walden Farms Whipped Peanut Spread - A peanut butter spread spread with sweeteners

       Net Weight: 340g

       Ingredients: triple filtered water, plant fiber, xanthan gum thickener, peanut aroma (3%), thickener: cellulose gum, caramel colorant, E339 acidity regulator, potassium sorbate and sodium benzoate, E171 food coloring substance, sucralose sweetener Betakaroten and E110 food coloring, vanilla flavor. Contains sucralose sweetener.

       It may have a detrimental effect on the activity and attention of children.

       Allergens: PEANUTS

       Producer: Manufactured in USA by Walden Farms Inc., United States Americs

       Distributor: Walden Farms K.Warda-Poniecka, Wola Gołkowska www.GuiltFree.pl

       Must be used before: date on the MMDDRR nut.

       Store in a dry and cool place, protected from light. Once opened, store in the refrigerator

       Featured Products

       We recommend