Select a category

Select manufacturer

Specials

Walden Farms Peanut Butter - Absolutely Calorie Free

Walden Farms

072457660113

New product

Sweet spreads with a velvety consistency and intense flavor and scent of roasted peanuts will surely conquer your palate. Especially since it is a completely innocent addition to your favorite desserts as it almost does not contain fat, carbohydrates or calories - so you can enjoy it without worrying about your silhouette.

More details

25,16 pln

Available in stock

Weight net. 330g.; 7,62 pln/100g.

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 loyalty points that can be converted into a voucher of 0,60 pln.


Main flavor:

This nutty, sweet-salted cream is not only a perfectly innocent addition to your favorite desserts, but it will also help you move into childhood when the nutmeg sandwich is the best meal of all-time.

Peanut cream is most commonly used for a sandwich, with the addition of strawberry jelly. It can be eaten just like ordinary butter with all the other bakery items such as cheese. Walden Farms Walnut Farms is a great addition to cakes, desserts, ice creams, great apples, great for waffles, pancakes, toast or cupcakes, and even as a supplement to meat, especially poultry.

Take him with you to work and let yourself relax for a moment to quench it with crackers or biscuits dipped in delicious walnut cream. Prepare a healthy meal for your loved ones and see how easy it is to make a good and tasty snack for the whole family.

Porcja 30 g W 100 g
3.57 11.90
14.96 49.86
0.27 0.90
0.21 0.70
0.33 1.10
0.03 0.09
0.24 0.80
0.03 0.09
0.26 0.87
Grade 

okropne

kwasne wcale nie podobna do masla orzechowego odrazu wyladowalo w smietniku

Grade 

Okropność!

Durna ja, nie przeczytałam komentarzy. A tak się cieszyłam, że podjem sobie słodkości w piąteczek. Bleee... kasa wyrzucona w błoto

Grade 

Okropne!!

Nie kupujcie tego produktu! To w ogóle nie jest jadalne, kwaśne, chemiczne. Obrzydliwy produkt, w ogóle rzadki w konsystencji. Nie polecam, ja pewnie wyrzucę do śmieci...

Grade 

niestety nie

Żałuję, że kierowałam się jedną opinia nie czytając tych tutaj poniżej. Smak tragiczny, już sam zapach odrzuca na starcie. Nie polecam.

Grade 

niejadalne

Niestety, w produkcie bez kalorii nie da się zrobić smacznego produktu. Smak tragiczny, kwaśny, jakby octowy. Zapach tragedia. Da się zjeść w niewielkiej ilości jako dodatek do naleśników czy tostów, ale ciężko mówić tu o przyjemności. Słoik pójdzie do wyrzucenia. Nie kupujcie.

Grade 

Zero smaku opisanego produktu

Nie da się tego jeść łyżeczka jak kremy czekoladowego lub dobrego masła orzechowego. Paskudne, kwasno-gorzkie i piecze w język.
Jednak kiedy dodałam do placków i polałam Sweet Luke syrup - zupełnie inny smak.
Reasumując - jedzony jako dodatek jest ok, sam w sobie - ochydny!

Grade 

Fu

Obrzydlistwo, kwaśne, nie dobre , gorzkie i nie czuć tu orzecha

Grade 

NIEJADALNA CHEMIA

Zdecydowanie polecam przeczytać opinie przed zakupem. Pieniądze wyrzucone w błoto, produkt nie nadaje się do powąchania, a co dopiero do zjedzenia. Nie powinien być dopuszczony do sprzedaży...

Grade 

Nie kupię ponownie

Krem nie jest nawet w 1% podobny do masła orzechowego. Moja ocena to mniej niż 1/10. Smak to coś okropnego, wyrzuciłam całe opakowanie. Nie polecam.

Grade 

Maslo

Myślałam, że zwymiotuje

Grade 

PASKUDZTWO

Najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek jadłam, smakuje jak stopy niemyte 3 lata XD pachnie jeszcze gorzej, za nic nie polecam tedo ścierwa

Grade 

Ohyda

Nie zajrzałem w komentarze przed zakupem ;(

Niestety nie nadaje się do niczego, śmierdzi okropnie i smakuje podobnie

Grade 

OHYDA

Dawno, ale to dawno nie jadłem bardziej paskudnej rzeczy. Polecam jeżeli komuś chcecie zrobić niemiły prezent.

Grade 

ok

fakt nie przypomina to masła orzechpwego ani w konsystecji ani w smaku. Ale do omleta nadaje sie.Dodac owoce i jest ok. Do redukcji idealne.

Grade 

Tragedia

Bardzo nie polecam, rozwodniona papka nie smakująca choćby w 1 % jak masło orzechowe. Jak pozostałe produkty tej firmy są całkiem spoko tak to zupełna porażka...

Grade 

okropne

kupiłam, nie przeczytałam opinii, powąchałam, odważyłam się polizać palec, wyrzuciłam. szkoda 15 zł, ale tego nie powinni sprzedawać. okradanie ludzi w biały dzień.

Grade 

bleee

żałuje ,że nie przeczytałam opinii przed zakupem :( obrzydliwe , niestety nie przekonam się do tego produktu, poszło do kosza :(

Grade 

Zdecydowanie nie

Żałuję, że nie zerknęłam w opinie, bo to chyba najgorsza rzecz jaką jadłam :( Ja wiem, że produkty z takich kategorii niekoniecznie mają smak zbliżony do oryginału, no ale nie spodziewałam się aż takiej chemii. Po spróbowaniu myślałam, że dostałam przeterminowaną partię, ale nie. To po prostu jest bardzo niedobre, wylądowało w koszu.

Grade 

sztuczny i kwaśny smak

Nie spodziewałam się cudów, ale takiej porażki też nie. Nie ma smaku masła orzechowego....ani niczego zbliżonego. Ot taka leista masa o chemicznym smaku. Na dodatek kwaśna. Liczyłam, że choć trochę zastąpi słodycze....niestety.

Grade 

Nie ma nic wspólnego z masłem orzechowym

Rozumiem, że z racji 0kcal nie można oczekiwać Bóg wie czego, natomiast smak w najmniejszym stopniu nie przypomina masła orzechowego w odróżnieniu od innych produktów 0kcal tego producenta. Niestety, ale po pierwszej łyżeczce słoik wylądował w koszu na śmieci..

Grade 

Trzeba mieć realne oczekiwania - jest ok

Powiem tak: nie można oczekiwać nie wiadomo czego. Masło orzechowe to jest 60% tłuszcz i produkt bez tłuszczu nie ma szans smakować podobnie, no nie da się po prostu podrobić smak tłuszczu, ani smaku, ani tłustej konsystencji jaką daje jedzenie tłuszczu w ustach. Za pierwszym razem jak jadłam to masło to mnie odrzuciło, ale dałam mu drugą szansę i od tego czasu się lubimy - traktuję to jako krem orzechowy, a nie substytut masła orzechwego, tę funkcję spełnia u mnie PB2 i nic go nie pobije. Więc jeżeli ktoś wtranżalacodziennie masło orzechowe, które ma 700kcal i oczekuje, że sobie tak o zastąpi to produktem zero kcal, no to sorry, tak to nie działa. Natomiast na pewno nie jest to wstrętny produkt - jest ok, tylko tzreba realnie do tego podejść i wiedzieć co jest a co nie jest możliwe.

Grade 

Tragedia

Nie przesadzając- to masło to najohydniejsza rzecz jaką jadałam, a nie jestem wybredna. Nie smakuje ani trochę jak masło orzechowe, nie czepiałabym się gdyby to chociaż było zjadliwe.. Od razu do kosza, a szkoda bo myślałam, że będzie ok.

Grade 

Nie kupię ponownie

Smak w ogóle nie przypomina masła orzechowego. Szczerze ma jakiś dziwny posmak, który ciężko mi określić. O wiele lepszym wyborem będą syropy zero o smaku orzechów.

Grade 

zero

Zero kalorii i zero smaku. Jest okropne, byłam bardzo ciekawa tego produktu i zachęcona opiniami go zamówiłam. Czy to jest na pewno w ogóle jadalne?

Grade 

jest ok

Masło orzechowe, jest dobre, nie zachwyca smakiem, ale zastępuje produkt kaloryczny, nie czuć chemii. Jak na zero kalorii jest ok.

Grade 

pół na pół

masło orzechowe jest tłuste i kaloryczne więc szukałem zamiennika. To od Walden Farms to jedyne masło orzechowe zero kalorii jakie jest dostępne. Smak jest daleki od ideału, jest dość dziwny i nie za badrdzo przypomina smak masła orzechowego. Z czasem można się przyzwyczaić. Stosuję na ostrej redukcji.

Write your review!

Write a reviewWalden Farms Whipped Peanut Spread - A peanut butter spread spread with sweeteners

Net Weight: 340g

Ingredients: triple filtered water, plant fiber, xanthan gum thickener, peanut aroma (3%), thickener: cellulose gum, caramel colorant, E339 acidity regulator, potassium sorbate and sodium benzoate, E171 food coloring substance, sucralose sweetener Betakaroten and E110 food coloring, vanilla flavor. Contains sucralose sweetener.

It may have a detrimental effect on the activity and attention of children.


Allergens: PEANUTS; may contain sulphites

Producer: Manufactured in USA by Walden Farms Inc., United States Americs

Distributor: Walden Farms K.Warda-Poniecka, Wola Gołkowska www.GuiltFree.pl

Must be used before: date on the MMDDRR nut.

Store in a dry and cool place, protected from light. Once opened, store in the refrigerator

Featured Products

We recommend