Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Lista produktów producenta: Skinny Girl

Skinny Girl to marka założona przez kobietę z myślą o kobietach. Każdego dnia dostarcza swym lojalnym klientkom na całym świecie produkty, które są dowodem na to, że nawet ścisła dieta może być słodka i przyjemna.

W ofercie Skinny Girl znaleźć można smakowe alkohole, wina, gotowe koktajle oraz aromaty, dzięki którym szklanka zwykłej wody zamienia się w słodki, pyszny, owocowy napój zawierający tylko 5 kcal. Tym, co wyróżnia je na tle innych produktów tego typu, jest szeroka paleta wyjątkowych smaków i aromatów, takich jak ananas, kokos, mandarynka czy biała wiśnia a także niska kaloryczność.


Skinny Girl to jednak znacznie więcej niż słodkie drinki i napoje. Bethenny Frankel, pisarka, szefowa kuchni, gwiazda telewizji, bizneswoman, która stworzyła firmę, doskonale wie, że kobietom zależy na wspólnym spędzaniu czasu, integrowaniu się, dyskutowaniu, wymianie doświadczeń. I takie możliwości stwarza im każdego dnia. Marka bardzo prężnie działa w social mediach, dzięki czemu fanki marki z całego świata czują się częścią społeczności.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów