Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Lista produktów producenta: Jelly Belly

Jelly Belly to firma posiadająca długą, bo ponad stuletnią historię. Twórcą marki był 24-letni Gustav Goelitz. W 1869 roku otworzył on w Illinois rodzinny biznes – sklep ze słodyczami. I tak wszystko się zaczęło.

Kolejne pokolenia Goelitzów kontynuowały tradycję zapoczątkowaną przez Gustava i wymyślały przepisy na coraz to nowe słodkości. Kultowym już produktem marki, czyli nadziewanymi fasolkami, zachwycał się ponoć sam prezydent Ronald Reagan. Mówiono, że bez otwarcia słoika z kolorowymi żelkami nie mogło się zacząć żadne spotkanie i nie mogła zostać podjęta żadna decyzja. Rosnąca popularność słodyczy Jelly Belly sprawiła, że już w 1980 roku marka mogła się pochwalić aż 40 smakami swoich fasolek, a 3 lata później w telewizji pojawiła się maskotka firmy, pan Jelly Belly.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dbających o sylwetkę i przywiązujących wagę do kaloryczności produktów, marka stworzyła linię słodyczy bez cukru, bez tłuszczu, bez glutenu i bez cholesterolu. Dzięki temu na słodką, owocową przekąskę mogą sobie pozwolić nawet osoby chorujące na cukrzyce czy mające problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów