Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Dieti Snack 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

 • 5,29 pln W magazynie

  Pyszny baton pełen czekolady, o intensywnym smaku, z migdałami. Niskokaloryczny, bogaty w białko i błonnik - doskonale zatsępuje posiłek. Nie tylko zaspokaja ochotę na słodycze, ale też dzięki odpowiednio zbilansowanym składnikom na długo zaspokaja głód i wspiera wyniki treningu i diety odchudzającej. Słodzony m.in. skoncentrowanym sokiem śliwkowym.

  5,29 pln
  W magazynie
 • 5,29 pln W magazynie

  Pyszny baton o doskonałym, intensywnie czekoladowym smaku, z chrupiącymi kawałkami masy czekoladowej, w polewie czekoladowej. Niskokaloryczny, bogaty w białko i błonnik - doskonale zatsępuje posiłek. Nie tylko zaspokaja ochotę na słodycze, ale też dzięki odpowiednio zbilansowanym składnikom na długo zaspokaja głód i wspiera wyniki treningu i diety...

  5,29 pln
  W magazynie
 • 5,29 pln W magazynie

  Pyszny baton w aromatycznej polewie jogurtowej, o doskonałym, intensywnie jabłkowym smaku. Niskokaloryczny, bogaty w białko i błonnik - doskonale zatsępuje posiłek. Nie tylko zaspokaja ochotę na słodycze, ale też dzięki odpowiednio zbilansowanym składnikom na długo zaspokaja głód i wspiera wyniki treningu i diety odchudzającej.

  5,29 pln
  W magazynie
 • 5,52 pln W magazynie

  Pyszny baton pełen czekolady, o doskonałym, intensywnie karmelowym smaku. Niskokaloryczny, bogaty w białko i błonnik - doskonale zastępuje posiłek. Nie tylko zaspokaja ochotę na słodycze, ale też dzięki odpowiednio zbilansowanym składnikom na długo zaspokaja głód i wspiera wyniki treningu i diety odchudzającej.

  5,52 pln
  W magazynie
 • 5,52 pln W magazynie

  Pyszny baton pełen czekolady, o doskonałym, intensywnie karmelowym smaku, z chrupiącymi orzechami ziemnymi. Niskokaloryczny, bogaty w białko i błonnik - doskonale zatsępuje posiłek. Nie tylko zaspokaja ochotę na słodycze, ale też dzięki odpowiednio zbilansowanym składnikom na długo zaspokaja głód i wspiera wyniki treningu i diety odchudzającej.

  5,52 pln
  W magazynie
 • 5,52 pln W magazynie

  Pyszny baton pełen czekolady i kokosa. Niskokaloryczny, bogaty w białko i błonnik - doskonale zatsępuje posiłek. Nie tylko zaspokaja ochotę na słodycze, ale też dzięki odpowiednio zbilansowanym składnikom na długo zaspokaja głód i wspiera wyniki treningu i diety odchudzającej. Słodzony m.in. skoncentrowanym sokiem śliwkowym.

  5,52 pln
  W magazynie
 • 5,29 pln W magazynie

  Pyszny baton w jedwabistej polewie z białej czekolady, o doskonałym, intensywnie cytrynowym smaku. Niskokaloryczny, bogaty w białko i błonnik - doskonale zatsępuje posiłek. Nie tylko zaspokaja ochotę na słodycze, ale też dzięki odpowiednio zbilansowanym składnikom na długo zaspokaja głód i wspiera wyniki treningu i diety odchudzającej.

  5,29 pln
  W magazynie
 • 5,29 pln W magazynie

  Pyszny chrupiący baton z jagodami i granatem w polewie z białej czekolady. Niskokaloryczny, bogaty w białko i błonnik - doskonale zatsępuje posiłek. Nie tylko zaspokaja ochotę na słodycze, ale też dzięki odpowiednio zbilansowanym składnikom na długo zaspokaja głód i wspiera wyniki treningu i diety odchudzającej. 

  5,29 pln
  W magazynie
 • 5,29 pln Oczekiwanie na dostawę

  Pyszny baton pełen czekolady, z chrupiącymi orzechami ziemnymi. Niskokaloryczny, bogaty w białko i błonnik - doskonale zastępuje posiłek. Nie tylko zaspokaja ochotę na słodycze, ale też dzięki odpowiednio zbilansowanym składnikom na długo zaspokaja głód i wspiera wyniki treningu i diety odchudzającej.

  5,29 pln
  Chwilowo
  niedostępny
  Powiadom mnie Więcej
  Oczekiwanie na dostawę

Polecane produkty


Dieti Snack na guiltfree.pl
 

Dieti Snack to propozycja batonów dietetycznych z najwyższej półki.
 

Batony proteinowe Dieti Snack są jednymi z najlepszych na rynku. Produkowane przez firmę o bardzo dużym doświadczeniu, oraz profesjonalnym podejściu do produktów. Jest to jedna z najlepszych propozycji w swoim zakresie.