Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Lista produktów producenta: Sweet Freedom

Zawsze słodko, ale zawsze naturalnie...

Sweet dreams are made of this

Wierzymy, że to, czego nie ma w produktach Sweet Feedom jest równie istotne jak to, co w nich jest: tylko słodycz pochodząca z owoców, żadnych zbędnych dodatków, żadnych konserwantów i chemicznego przetwarzania. Wierzymy, że owoce to wyraz najdoskonalszej naturalnej słodyczy, która nie ma sobie równych - Natura wie, co dobre. Wierzymy też, że każdy ma prawo do słodkości - dzięki Sweet Freedom zdrowa słodycz smakuje pysznie.

Naturalnie słodkie syropy Sweet Freedom zyskały sobie rzeszę wielbicieli nie tylko wśród osób będących na diecie i zwolenników zdrowego odżywiania, ale także wśród zawodowych dietetyków - oto, jak wypowiada się o nich znana w Wielkiej Brytanii dietetyczka, autorka licznych bestsellerów z zakresu zdrowego żywienia:

"Osoby uczęszczające na prowadzone przeze mnie zajęcia detoxu i turnusy odchudzające Nourish Holidays często pytają mnie o sposób na to, żeby nie rezygnować ze słodyczy a jednocześnie nie utracić efektów diety; od jakiegoś czasu na zakończenie wspólnej pracy wszystkim moim pacjentom daję w prezencie torbę słodkich syropów Sweet Freedom bo to zdrowy i pyszny sposób na delektowanie się słodyczami."


 


Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów