Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Wino bezalkoholowe 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

produktów.
Pokazuje 1 - 39 z 84 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 84 elementów

Polecane produkty


Wina bezalkoholowe w guiltfree.pl

Czy wiesz, że po tłuszczu, alkohol jest najbardziej kalorycznym ze składników odżywczych? Tłuszcz zawiera 9 kcal w 1 gramie natomiast alkohol aż 7. Oczywiście w kieliszku wina nie znajduję się sam alkohol jednak stanowi on od 10 do nawet 17% całości. Co oznacza to dla osoby na diecie? Oznacza to, że średniej wielkości kieliszek wina (150 ml) może dostarczyć ci nawet 160 kcal i to tylko w formie alkoholu a przecież wino to także węglowodany. Dla wielu z nas, lampka ulubionego Cabernet Sauvignon to nieodłączny element wieczornego relaksu. Wtedy z pomocą przyjść może wersja bez alkoholu.

Czy wino pozbawione alkoholu smakuje tak jak prawdziwe?

Oczywiście pewna różnica w smaku będzie. Zapewniamy jednak, że dobierając produkty do naszego sklepu kierujemy się przede wszystkim jakością. Napoje dostępne w guiltfree to prawdziwe wina z, których wyeliminowany został alkohol. Można je zatem porównać do niskoalkoholowego piwa. Smak jest nie identyczny lecz bardzo podobny.

Jaki masz wybór?

Całkiem spory ale nie przytłaczający. Staraliśmy się dobrać po kilka propozycji z każdego rodzaju. Znajdziesz tu białe wina bez alkoholu takie jak np Sauvignon Blanc, czerwone i różowe w kilku wersjach. Dla miłośników bąbelków sprowadziliśmy wersje musujące (podobne w smaku do Proseco lub Cavy) szczególnie sprawdzające się w upalne letnie wieczory.

Najchętniej wybierane

Numerem jeden są białe wina pozbawione alkoholu. Króluje tu Suvignon Blanc marki Eisberg oraz Light Live Chardonnay. Kolejne miejsca zajmują wersje musujące - różowe i białe niemieckiej marki Rotkappchen. Z czerwonych najpopularniejszym jest Light Live Rot w wersji musującej.

Jesteś kierowcą? Jesteś na Diecie? Ciesz się wieczorem ze znajomymi i nie czuj się wykluczony!