Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Woda kokosowa 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

  • 7,29 pln W magazynie

    100% czysta woda kokosowa z młodych zielonych kokosów. Ma niezwykłe właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, antywirusowe, antyalergiczne. Woda kokosowa to 100% naturalny napój izotoniczny dla sportowców: nawadnia lepiej niż woda, jest bogata w wartościowe elektrolity, stanowi bogate źródło potasu (lepsze niż kupne izotoniki!) i jest uboga w tłuszcze,...

    7,29 pln
    W magazynie
  • 17,99 pln W magazynie

    Zwykłe mleko kokosowe ma około 160kcal w 100ml i aż 17g tłuszczu - odtłuszczone mleko kokosowe ma o 60% mniej tłuszczu (niecałe 7g) i jest ponad dwa razy mniej kaloryczne - 100ml zawiera zaledwie 75kcal.

    17,99 pln
    W magazynie

Polecane produkty


Woda kokosowa, naturalny izotonik, orzeźwienie bez zbędnych kalorii

Woda kokosowa to bardzo skromna kategoria w naszym sklepie ponieważ znajdziesz w niej tylko wodę kokosową. Jest to produkt który w naturalny sposób jest dietetyczny jednak należy uważać na skład wody kokosowej, którą kupujesz. Wiele sklepów oferuje ten produkt z dodatkiem cukru! Zdrowa woda kokosowa sprzedawana być powinna jedynie jako produkt jednoskładnikowy a nie jako słodzony napój. Kupując wodę kokosową w naszym sklepie masz pewność, że zadbaliśmy o to by był to produkt w formie czystej bez zbędnych i kalorycznych dodatków. Woda kokosowa jest naturalnym napojem izotonicznym, jeśli więc intensywnie trenujesz a jednocześnie nie chcesz przyjmować produktów, które nie są pochodzenia naturalnego woda kokosowa będzie najlepszym wyborem. Kolejną często niedocenianą cechą wody kokosowej jest jej niezwykły smak. Często słyszymy o jej doskonałych właściwościach zdrowotnych zapominając o tym, że jest to po prostu produkt bardzo smaczny. Jeśli dotychczas lubiłeś słodzone napoje orzeźwiające, woda kokosowa będzie idealną alternatywą.