Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Puddingi białkowe 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

 • 31,73 pln W magazynie

  Pyszny smak: ciasteczka z kremem. Niezwykle prosty w przygotowaniu proteinowy pudding Body Attack o smaku kultowych ciasteczek z kremem zawiera aż 78% wysokiej jakości białka, a nie skrobi kukurydzianej, jak zwykłe budynie. Bogaty w BCAA budyń Body Attack to więcej niż zwykły deser, bo BCAA przypisuje się kluczową rolę w metabolizmie białek i energii.

  31,73 pln
  W magazynie
 • 32,94 pln W magazynie

  Bez gotowania! Do przygotowania z wodą lub mlekiem. Błyskawiczny i prosty w przygotowaniu proteinowy pudding Body Attack o smaku karmelu i masy toffee zawiera aż 78% wysokiej jakości białka, a nie skrobi, jak zwykłe budynie. Bogaty w BCAA bodyń Body Attack to więcej niż zwykły deser, bo BCAA przypisuje się kluczową rolę w metabolizmie białek i energii.

  32,94 pln
  W magazynie
 • 33,64 pln W magazynie

  Błyskawiczny i prosty w przygotowaniu proteinowy pudding Body Attack o smaku waniliowym zawiera aż 82% wysokiej jakości białka, a nie skrobi kukurydzianej, jak zwykłe budynie. Bogaty w BCAA bodyń Body Attack to więcej niż zwykły deser, bo BCAA przypisuje się kluczową rolę w metabolizmie białek i energii.

  33,64 pln
  W magazynie
 • 4,99 pln W magazynie

  Kremowy, aromatyczny budyń o słodkim smaku tradycyjnego włoskiego deseru zachwyca smakiem i zapewnia uczucie sytości na długie godziny. Jedna porcja to tylko 98kcal, i zaledwie 2g węglowodanów, a przy tym aż 18g białka! Intensywnie trenujesz? Odchudzasz się? Pudding DIETImeal PRO to idealny lunch lub deser dla Ciebie!

  4,99 pln
  W magazynie
 • 4,99 pln W magazynie

  Klasyczny deser kuchni hiszpańskiej i meksykańskiej to zapiekany krem budyniowy - przekonaj się jak pyszna jest jego czekoladowa wersja!  Czekoladowy flan Dieti Meal zawiera aż 71% białka a cała porcja słodkiego deseru dostarcza zaledwie 83kcal i tylko 1,1g węglowodanów!

  4,99 pln
  W magazynie
 • 4,99 pln W magazynie

  Aromatyczny, gęsty, kremowy mus o słodkim kokosowym smaku zachwyca smakiem i zapewnia uczucie sytości na długie godziny. Jedna porcja to tylko 105kcal, i zaledwie 2g węglowodanów, a przy tym aż 18g białka! Intensywnie trenujesz? Odchudzasz się? Pudding DIETImeal PRO to idealny lunch lub deser dla Ciebie!

  4,99 pln
  W magazynie
 • 4,99 pln W magazynie

  Klasyczny deser kuchni hiszpańskiej i meksykańskiej czyli zapiekany krem budyniowy o smaku waniliowym. Czekoladowy flan Dieti Meal zawiera aż 76% białka a cała porcja słodkiego deseru dostarcza zaledwie 81kcal i tylko 0,8g węglowodanów!

  4,99 pln
  W magazynie
 • 4,99 pln W magazynie

  Aromatyczny, gęsty, kremowy pudding z najwyższej jakości kakao zachwyca głębokim smakiem ciemnej czekolady i zapewnia uczucie sytości na długie godziny. Jedna porcja to tylko 93kcal, i tylko 2,5g węglowodanów, a przy tym aż 18g białka! Intensywnie trenujesz? Odchudzasz się? Pudding DIETImeal PRO to idealny lunch lub deser dla Ciebie!

  4,99 pln
  W magazynie
 • 4,99 pln W magazynie

  Aromatyczny, gęsty, kremowy pudding o pobudzającym kawowym smaku zachwyca smakiem i zapewnia uczucie sytości na długie godziny. Jedna porcja to tylko 86kcal, i mniej niż 3g węglowodanów, a przy tym aż 18g białka! Intensywnie trenujesz? Odchudzasz się? Pudding DIETImeal PRO to idealny lunch lub deser dla Ciebie!

  4,99 pln
  W magazynie
 • 4,99 pln W magazynie

  Aromatyczny, gęsty, kremowy pudding o smaku bananowym zachwyca smakiem dojrzałych aromatycznych bananów i zapewnia uczucie sytości na długie godziny. Jedna porcja to tylko 90kcal, i zaledwie 2g węglowodanów, a przy tym aż 18g białka! Intensywnie trenujesz? Odchudzasz się? Pudding DIETImeal PRO to idealny lunch lub deser dla Ciebie!

  4,99 pln
  W magazynie
 • 4,99 pln W magazynie

  Aromatyczny, gęsty, kremowy pudding o smaku czekoladowym z najwyższej jakości kakao zachwyca smakiem i zapewnia uczucie sytości na długie godziny. Jedna porcja to tylko 94kcal, i mniej niż 3g węglowodanów, a przy tym aż 18g białka! Intensywnie trenujesz? Odchudzasz się? Pudding DIETImeal PRO to idealny lunch lub deser dla Ciebie!

  4,99 pln
  W magazynie
 • 4,99 pln W magazynie

  Aromatyczny, gęsty, kremowy pudding o smaku karmelowym zachwyca smakiem i zapewnia uczucie sytości na długie godziny. Jedna porcja to tylko 95kcal, i mniej niż 3g węglowodanów, a przy tym aż 18g białka! Intensywnie trenujesz? Odchudzasz się? Pudding DIETImeal PRO to idealny lunch lub deser dla Ciebie!

  4,99 pln
  W magazynie
 • 4,99 pln W magazynie

  Aromatyczny, gęsty, kremowy pudding o smaku waniliowym zachwyca smakiem dzięki dodatkowi prawdziwej wanilii i zapewnia uczucie sytości na długie godziny. Jedna porcja to tylko 90kcal, i zaledwie 2g węglowodanów, a przy tym aż 18g białka! Intensywnie trenujesz? Odchudzasz się? Pudding DIETImeal PRO to idealny lunch lub deser dla Ciebie!

  4,99 pln
  W magazynie
 • 16,60 pln W magazynie

  Nowy smak - Maślany Herbatnik. Wysokobiałkowy budyń  MHP dostarcza aż 30 gram najwyższej jakości białka. Przepyszny budyń to nie tylko rewelacyjny deser, ale przede wszystkim wartościowy posiłek. Duża puszka 250g dostarcza tylko 200kcal a optymalne proporcje składników odżywczych gwarantują na długo uczucie sytości.

  16,60 pln
  W magazynie
 • 16,88 pln W magazynie

  Wysokobiałkowy budyń czekoladowy MHP dostarcza aż 30 gram najwyższej jakości białka. Przepyszny budyń to nie tylko rewelacyjny deser, ale przede wszystkim wartościowy posiłek. Duża puszka 250g dostarcza tylko 190kcal a optymalne proporcje składników odżywczych gwarantują na długo uczucie sytości.

  16,88 pln
  W magazynie
 • 16,88 pln W magazynie

  Wysokobiałkowy budyń waniliowy MHP dostarcza aż 30 gram najwyższej jakości białka. Przepyszny budyń to nie tylko rewelacyjny deser, ale przede wszystkim wartościowy posiłek. Duża puszka 250g dostarcza tylko 190kcal a optymalne proporcje składników odżywczych gwarantują na długo uczucie sytości.

  16,88 pln
  W magazynie
 • 89,28 pln W magazynie

  Mus proteinowy o smaku maślanych herbatników. Prosty i szybki w przygotowaniu, pyszny deser z dużą zawartością białka i minimalną zawartością węglowodanów zapewnia na długo uczucie sytości.

  89,28 pln
  W magazynie
 • 89,28 pln W magazynie
  Nowość

  Mus proteinowy o smaku białej czekolady i malin. Prosty i szybki w przygotowaniu, pyszny deser z dużą zawartością białka i minimalną zawartością węglowodanów.

  89,28 pln
  W magazynie
 • 99,42 pln W magazynie

  Muscle Moose mus proteinowy o smaku białej czekolady. Prosty i szybki w przygotowaniu, pyszny deser z dużą zawartością białka i minimalną zawartością węglowodanów zapewnia na długo uczucie sytości.

  99,42 pln
  W magazynie
 • 33,64 pln Oczekiwanie na dostawę

  NOWA FORMUŁA, kremowa konsystencja nawet z wodą! Błyskawiczny i prosty w przygotowaniu proteinowy pudding Body Attack o smaku kremowo-czekoladowym zawiera aż 76% wysokiej jakości białka, a nie skrobi kukurydzianej, jak zwykłe budynie. Bogaty w BCAA bodyń Body Attack to więcej niż zwykły deser, bo BCAA przypisuje się kluczową rolę w metabolizmie białek i...

  33,64 pln
  Chwilowo
  niedostępny
  Powiadom mnie Więcej
  Oczekiwanie na dostawę
 • 4,99 pln Oczekiwanie na dostawę

  Klasyczny deser kuchni hiszpańskiej i meksykańskiej to zapiekany krem budyniowy o niezwykłym karmelowym smaku i cudownie kremowej konsystencji. Karmelowy flan Dieti Meal zawiera aż 73% białka a cała porcja słodkiego deseru dostarcza zaledwie 83kcal i tylko 1,3g węglowodanów!

  4,99 pln
  Chwilowo
  niedostępny
  Powiadom mnie Więcej
  Oczekiwanie na dostawę

Polecane produkty


Puddingi białkowe gotowe i instant to zdrowy deser bez cukru bogaty w wysokiej jakości białko

Puddingi białkowe są produktem podobnym do odżywek białkowych. Różnią się sposobem przygotowania i konsystencją. Są to produkty dietetyczne o niskiej zawartości tłuszczu i minimalnej (lub zerowej) ilości węglowodanów / cukru. Jeśli zdrowe odżywianie to dla Ciebie codzienność z pewnością nie obce Ci są shake’i białkowe, które stanowią podstawę diety sportowców sylwetkowych. Teraz wysokobiałkowe produkty dostępne są także w formie gładkiego budyniu, który po schłodzeniu staje się zdrowym i nie dostarczającym zbędnych kalorii deserem. W naszym sklepie dostępne są puddingi w formie instant (w proszku do samodzielnego przyrządzenia z wodą lub mlekiem) lub gotowe (idealne do wzięcia w podróż lub do pracy). Wiodącym producentem puddingów proteinowych w formie instant jest firma „Body Attack”. Puddingi te dostępne są w dużych puszkach, w wielu smakach i zawierają aż 30g białka na porcję. Gotowe budynie białkowe marki MHP występują w 3 smakach, dostarczając 30g białka w porcji, zero cukru i jedynie 200 kcal.