Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Substytuty soli 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

 • 46,97 pln W magazynie

  Zdrowa alternatywa dla sosu  sojowego i sosu tamari. Bragg Liquid Aminos to certyfikowany wolny od GMO płynny koncentrat 16 aminokwasów białkowych pozyskiwany z białka sojowego. Duża butelka 0,9 L

  46,97 pln
  W magazynie
 • 39,31 pln W magazynie

  Coconut Vinegar to ocet kokosowy w smaku oraz zastosowaniu przypominający nasz tradycyjny ocet jabłkowy lub balsamiczny. Filipińska przyprawa pozyskiwana w procesie fermentacji znajduje powszechne zastosowanie w kuchni orientalnej oraz indyjskiej. Charakteryzuje się kwaśnym smakiem z lekko wyczuwalną drożdzową nutą.

  39,31 pln
  W magazynie
 • 12,45 pln W magazynie

  LoSalt sól niskosodowa; unikalne połączenie chlorku sodu z chlorkiem potasu tworzące doskonałą w smaku, zdrowszą alternatywę dla soli kuchennej. Dieta nisosodowa stanowi pomaga utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi; normalizuje gospodarkę wodną organizmu i pomaga zwalczać uczucie 'ciężkich nóg' związane z zatrzymaniem nadmiaru wody.

  12,45 pln
  W magazynie
 • 32,51 pln Oczekiwanie na dostawę

  Kokosowa, niskosodowa, organiczna alternatywa dla sosu  sojowego i sosu tamari. Coconut Secret Aminos to certyfikowany wolny od GMO, gutenu i soi płynny koncentrat 16 aminokwasów wytwarzany z sezonowanego nektaru z pąków palmy kokosowej.

  32,51 pln
  Chwilowo
  niedostępny
  Powiadom mnie Więcej
  Oczekiwanie na dostawę

Polecane produkty


Sól niskosodowa - idealna dla osób ograniczających sól / sód w diecie

Dieta to nie tylko liczenie kalorii. Dieta to kompletna zmiana sposobu odżywiania się. Potrawy dostępne w sklepach zawierają nierzadko bardzo dużą ilość soli. Dla wszystkich, którzy muszą lub chcą zrezygnować z soli alternatywą jest sól niskosodowa dostępna w Guiltfree.pl. Sód (czyli składnik soli) współodpowiedzialny jest za gromadzenie się w organizmie zbyt dużej ilości wody (sód dostający się do krwi musi zostać „rozcieńczony” by nie zagrażał naszemu zdrowiu, dlatego też organizm gromadzi większą ilość wody). Nadmiar wody w organizmie to wyższa waga, ociężałe nogi i przede wszystkim ryzyko nadciśnienia. Wielu klientów przychodzących do naszego sklepu dietetycznego stara się ograniczać ilość spożywanej soli i większość z nich nie wie o tak zwanej soli potasowej, która ma także słony smak lecz nie zawiera sodu. Sól potasowa zaczyna być stosowana także w niektórych produktach dietetycznych.  Przykładem jest suszona wołowina Indiana Jerky (także dostępna w naszym sklepie), która mimo bardzo słonego smaku nie zawiera sodu.