Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Masła orzechowe 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

 • 81,59 pln W magazynie

  Organiczne masło z surowych, nieprażonych orzechów włoskich bez żadnych zbędnych dodatków: bez soli, cukru, oleju palmowego, konserwantów czy aromatów. Zainspiruj się! Stwórz doskonały, zdrowy deser łącząc masło z orzechów włoskich z jabłkami i cynamonem, rozsmaruj na plasterkch banana, połącz ze słodkimi figami albo dodaj do szejka.

  81,59 pln
  W magazynie
 • 35,79 pln 39,22 pln -8.7455% W magazynie
  Promocja

  Najmniej kaloryczne, naturalne masło orzechowe ma 85% mniej tłuszczu i 40% mniej kalorii niż zwykłe masło orzechowe. W pełni naturalny produkt, wegański, bezglutenowy, wolny od GMO.

  35,79 pln 39,22 pln -8.7455%
  Reduced price!
  W magazynie
 • 31,43 pln 35,99 pln -12.6702% W magazynie
  Promocja

  Najmniej kaloryczne, naturalne masło orzechowe Better 'n Peanut z bananami ma 85% mniej tłuszczu i 40% mniej kalorii niż zwykłe masło orzechowe. W pełni naturalny produkt, wegański, bezglutenowy, wolny od GMO. 

  31,43 pln 35,99 pln -12.6702%
  Reduced price!
  W magazynie
 • 38,20 pln W magazynie

  Najmniej kaloryczne, naturalne masło orzechowo-czekoladowe ma 85% mniej tłuszczu i 40% mniej kalorii niż zwykłe masło orzechowe. W pełni naturalny produkt, wegański, bezglutenowy, wolny od GMO.

  38,20 pln
  W magazynie
 • 48,64 pln W magazynie

  Proteinowe masło migdałowe o smaku waniliowego tortu urodzinowego, z prażonych migdałów, z wysokiej jakości białkiem serwatkowym, cukrem z pąków palmy kokosowej i organicznym olejem kokosowym. Masła orzechowe Buff Bake to pyszny, zdrowy i wartościowy dodatek do diety zarówno osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.

  48,64 pln
  W magazynie
 • 36,56 pln W magazynie

  Proteinowe masło orzechowe z kropelkami czekolady bez cukru, z prażonych orzechów ziemnych z wysokiej jakości białkiem serwatkowym. Masła orzechowe Buff Bake to pyszny, zdrowy i wartościowy dodatek do diety zarówno osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.

  36,56 pln
  W magazynie
 • 49,98 pln W magazynie

  Proteinowe masło migdałowe z świeżo mieloną kawą, z prażonych migdałów, z wysokiej jakości białkiem serwatkowym, teraz w nowej formule - słodzone stewią i organicznym cukrem z pąków palmy kokosowej. Masła orzechowe Buff Bake to pyszny, zdrowy i wartościowy dodatek do diety zarówno osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.

  49,98 pln
  W magazynie
 • 36,86 pln W magazynie

  Proteinowe masło orzechowe z rodzynkami i cynamonem, z prażonych orzechów ziemnych z wysokiej jakości białkiem serwatkowym. Masła orzechowe Buff Bake to pyszny, zdrowy i wartościowy dodatek do diety zarówno osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.

  36,86 pln
  W magazynie
 • 36,56 pln W magazynie

  Proteinowe masło orzechowe o smau Red Velvet Cake, z prażonych orzechów ziemnych z wysokiej jakości białkiem serwatkowym. Masła orzechowe Buff Bake to pyszny, zdrowy i wartościowy dodatek do diety zarówno osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.

  36,56 pln
  W magazynie
 • 39,71 pln 48,05 pln -17.3569% W magazynie
  Promocja

  Proteinowe masło orzechowe z piankami marshmallow i orzechami włoskimi, z prażonych orzechów ziemnych, z wysokiej jakości białkiem serwatkowym, cukrem z pąków palmy kokosowej i organicznym olejem kokosowym. Masła orzechowe Buff Bake to pyszny, zdrowy i wartościowy dodatek do diety zarówno osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.

  39,71 pln 48,05 pln -17.3569%
  Reduced price!
  W magazynie
 • 49,84 pln W magazynie

  Proteinowe masło migdałowe o smaku pysznych ciastek snickerdoodle, z prażonych migdałów. Masła orzechowe Buff Bake to pyszny, zdrowy i wartościowy dodatek do diety zarówno osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.

  49,84 pln
  W magazynie
 • 49,84 pln W magazynie
  Nowość

  Proteinowe masło migdałowe Buff Bake z prażonych migdałów o smaku Unicorn - czyli jednorożca (hmmm... :) ) Wzbogacone wysokiej jakości białkiem serwatkowym, słodzone stewią i organicznym cukrem kokosowym. Słodkie, jedwabiste masło wciąga i uzależnia, a dodatek tęczowych chrupek nadaje oryginalnego koloru oraz smaku.

  49,84 pln
  W magazynie
 • 36,56 pln W magazynie

  Proteinowe masło orzechowe z białą czekoladą z prażonych orzechów ziemnych z wysokiej jakości białkiem serwatkowym. Masła orzechowe Buff Bake to pyszny, zdrowy i wartościowy dodatek do diety zarówno osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.

  36,56 pln
  W magazynie
 • 37,86 pln W magazynie

  Wzbogacone super foods masło z prażonych orzechów ziemnych bez dodatku cukru, bez substancji słodzących i bez oleju palmowego, z organiczną solą himalajską, dostarcza aż 25g białka roślinnego w 100g masła

  37,86 pln
  W magazynie
 • 89,69 pln W magazynie

  Duże opakowanie 1kg Crunchy Roasted Cashew Butter to naturalne masło z nerkowców (orzechów cashew) z kawałkami orzechów prażonymi w ich naturalnej brązowej skórce. Masła orzechowe Bulk Powders zawierają 100% migdałów, żadnego dodatku cukru, soli czy oleju palmowego.

  89,69 pln
  W magazynie
 • 89,69 pln W magazynie

  Duże opakowanie 1kg Smooth Roasted Cashew Butter to naturalne masło z nerkowców (orzechów cashew) mielonych na gładko w ich naturalnej brązowej skórce. Masła orzechowe Bulk Powders zawierają 100% migdałów, żadnego dodatku cukru, soli czy oleju palmowego.

  89,69 pln
  W magazynie
 • 89,69 pln W magazynie

  Duże opakowanie 1kg Smooth Almond Butter to naturalne masło migdałowe z kawałkami migdałów prażonymi bez skórek. Masła orzechowe Bulk Powders zawierają 100% migdałów, żadnego dodatku cukru, soli czy oleju palmowego.

  89,69 pln
  W magazynie
 • 41,15 pln W magazynie

  Duże opakowanie 1KG - Crunchy Roasted Peanut Butter  Naturalne masło orzechowe z prażonych orzechów ziemnych powstaje z doskonałych orzechów prażonych w brązowych skórkach i rozgniatanych prasą aż do uzyskania gładko-chrupiącej konsystencji. Żadnych dodatków! Bez oleju palmowego, bez cukru, bez soli

  41,15 pln
  W magazynie
 • 41,15 pln W magazynie

  Duże opakowanie 1KG - Smooth Roasted Peanut Butter  Naturalne masło orzechowe z prażonych orzechów ziemnych powstaje z doskonałych orzechów prażonych w brązowych skórkach i rozgniatanych prasą aż do uzyskania gładkiej konsystencji. Żadnych dodatków! + bez oleju palmowego + bez cukru + bez soli

  41,15 pln
  W magazynie
 • 159,24 pln W magazynie

  Masło pistacjowe z prażonych orzechów pistacjowych, bez dodatku soli, cukru czy olejów. Naturalne masło pistacjowe Bulk Powders zawiera 100% pistacji, żadnego dodatku cukru, soli czy oleju palmowego.

  159,24 pln
  W magazynie
 • 85,83 pln W magazynie

  Gładko mielone masło z prażonych w skórkach orzechów laskowych - 100% czyste masło, bez dodatku cukru, soli czy oleju, napakowane białkiem i zdrowymi tłuszczami.

  85,83 pln
  W magazynie
 • 58,14 pln W magazynie

  Masło Triple Nut Butter z 3 prażonych orzechów: migdałów, nerkowców i orzechów laskowych to naturalnie bogata w białko i błonnik pyszna, wartościowa przekąska. 

  58,14 pln
  W magazynie
 • 71,49 pln W magazynie

  Gładko mielone masło z prażonych migdałów - 100% czyste masło napakowane białkiem i zdrowymi tłuszczami wzbogacone klasyczną gorzką czekoladą.

  71,49 pln
  W magazynie
 • 59,07 pln W magazynie

  Wzbogacone białkiem serwatkowym i organicznym olejem kokosowym extra virgin masło z prażnych orzechów ziemnych o smaku kruchych ciastek z czekoladą - bez dodatku cukru, soli i bez oleju palmowego, dostarcza aż 53g białka WPI w 100g masła.

  59,07 pln
  W magazynie
 • 59,50 pln W magazynie

  Wzbogacone białkiem serwatkowym i organicznym olejem kokosowym extra virgin masło z prażnych orzechów ziemnych o smaku białej czekolady - bez dodatku cukru, soli i bez oleju palmowego, dostarcza aż 53g białka WPI w 100g masła.

  59,50 pln
  W magazynie
 • 24,94 pln W magazynie

  Organiczne surowe masło migdałowe bez soli  cukru mielone w tradycyjnej prasie mechanicznej w kontrolowanej temperaturze poniżej 44°C. Masło Carley's jest kremowe i niemal białe - powstaje z łuskanych migdałów.

  24,94 pln
  W magazynie
 • 21,36 pln W magazynie

  Organiczne surowe masło z orzechów brazylijskich bez soli  cukru mielone w tradycyjnej prasie mechanicznej w kontrolowanej temperaturze poniżej 44°C. Masło Carley's jest aromatyczne, kremowe i łatwo się rozsmarowuje.

  21,36 pln
  W magazynie
 • 27,17 pln W magazynie
  Nowość

  Organiczne masło bez soli i cukru z orzechów lasu równikowego: surowych orzechów brazylijskich, orzechów makadamia i nieprażonych nerkowców. Masło mielone w tradycyjnej prasie mechanicznej w kontrolowanej temperaturze poniżej 44°C. Masło Carley's jest jasno kremowe i jedwabiście gładkie.

  27,17 pln
  W magazynie
 • 21,15 pln W magazynie

  Organiczne surowe masło z nieprażonych orzechów włoskich bez soli  cukru mielone w tradycyjnej prasie mechanicznej w kontrolowanej temperaturze poniżej 44°C. Masło Carley's jest kremowe i bardzo aromatyczne.

  21,15 pln
  W magazynie
 • 22,99 pln W magazynie

  100% naturalne lekkie masło orzechowe z czekoladą! PB2 to masło nowej generacji - zupełnie inne niż wszystkie masła orzechowe. Dwie łyżki tradycyjnego masła orzechowego mają 194kcal a 2 łyżki PB2 - 45kcal. Zmieszaj PB2 z wodą aby uzyskać masło orzechowe o konsystencji pełnotłustego masła, z tym samym naturalnym aromatem prażonych orzechów, ale mające 85%...

  22,99 pln
  W magazynie
 • 5,23 pln W magazynie

  100% naturalne lekkie masło orzechowe z czekoladą! PB2 to masło nowej generacji - zupełnie inne niż wszystkie masła orzechowe. Dwie łyżki tradycyjnego masła orzechowego mają 194kcal a 2 łyżki PB2 - 45kcal. Zmieszaj PB2 z wodą aby uzyskać masło orzechowe o konsystencji pełnotłustego masła, z tym samym naturalnym aromatem prażonych orzechów, ale mające 85%...

  5,23 pln
  W magazynie
 • 12,36 pln W magazynie
  Nowość

  Czyste masło kakaowe w formie wygodnych do dozowania kropelek / drażetek. Doskonałe do przygotowywania domowej czekolady bez cukru lub jako baza do deserów.

  12,36 pln
  W magazynie
 • 44,42 pln W magazynie

  Wegańskie masło orzechowe bez cukru ze składników pochodzenia organicznego, słodzone roślinnymi słodzikami stewią i ksylitolem, o smaku s'mores - pianek marshmallow, krakersów i czekolady. Bezglutenowe, bez soi, bez mleka, w tym bez laktozy.

  44,42 pln
  W magazynie
 • 44,52 pln W magazynie

  Wegańskie masło orzechowe bez cukru ze składników pochodzenia organicznego, słodzone roślinnymi słodzikami stewią i ksylitolem, o smaku solonego karmelu. Bezglutenowe, bez soi, bez mleka, w tym bez laktozy.

  44,52 pln
  W magazynie
 • 42,87 pln W magazynie
  Nowość

  Organiczne, gładko mielone masło z orzechów laskowych prażonych w naturalnych brązowych skórkach - 100% orzechów laskowych, żadnego dodatku cukru, soli czy oleju palmowego. Masło ma niską zawartość węglowodanów.

  42,87 pln
  W magazynie
 • 28,14 pln W magazynie

  Proteinowe masło orzechowe Dr Zak's o smaku szarlotki z cynamonem powstaje z prażonych gorącym powietrzem orzechów ziemnych z wysokiej jakości białkiem serwatkowym i jest dodatkowo wzbogacone błonnikiem.

  28,14 pln
  W magazynie
 • 28,14 pln W magazynie

  Proteinowe masło orzechowe Dr Zak's o smaku malinowym powstaje z prażonych gorącym powietrzem orzechów ziemnych z wysokiej jakości białkiem serwatkowym wzbogacone błonnikiem, a idealnie kremową konsystencję zapewnia autorska mieszanka oleju kokosowego i masła shea.

  28,14 pln
  W magazynie
 • 28,14 pln W magazynie

  Proteinowe masło orzechowe Dr Zak's z prażonych gorącym powietrzem orzechów ziemnych z wysokiej jakości białkiem serwatkowym o smaku cherry bakewell - kruchego ciasta z czereśniami.

  28,14 pln
  W magazynie
 • 32,39 pln W magazynie

  Proteinowe masło orzechowe Dr Zak's o smaku czekoladowego ciasta brownie powstaje z prażonych gorącym powietrzem orzechów ziemnych z wysokiej jakości białkiem serwatkowym wzbogacone błonnikiem, a idealnie kremową konsystencję zapewnia autorska mieszanka oleju kokosowego i masła shea. 

  32,39 pln
  W magazynie

Polecane produkty


Masło orzechowe, masło migdałowe? A może cashew lub pistacje? Mamy je wszystkie. 

Absolutnym hitem ostatnich lat w świecie zdrowej żywności są czyste masła orzechowe. Masła te nie zawierają cukru, soli, oleju palmowego i innych dodatków. Są to po prostu zmielone na gładką masę orzechy. 100% orzechów i nic więcej! W sklepie Guiltfree.pl staramy się zgromadzić wszystkie dostępne typy maseł orzechowych 100%. Znajdziesz u nas masła z orzeszków ziemnych, migdałów, nerkowców a także rzadsze odmiany takie jak masło z orzechów laskowych lub pistacji. Lecz masła orzechowe 100% to nie wszystko. Dla lubiących dietetyczne nowinki mamy serię maseł wzbogaconych białkiem serwatkowym. Należy pamiętać, że masła orzechowe są produktem wysokokalorycznym. Dla tych, których dieta nie pozwala na spożywanie produktów wysokotłuszczowych mamy odtłuszczone wersje maseł orzechowych, z których najpopularniejszym jest sproszkowane masło orzechowe PB2. Także firma Walden Farms specjalizująca się w produktach bezkalorycznych, wypuściła na rynek masło orzechowe zero kalorii, które można spożywać bez ograniczeń. Dla szczególnie wymagających klientów polecamy masło migdałowe. Jest to produkt charakteryzujący się wyjątkowym smakiem a także niezwykle korzystnymi wartościami odżywczymi. Masło migdałowe 100% zawiera dużą ilość białka (w porównaniu do innych orzechów) a także proporcjonalnie dużo kwasów tłuszczowych jednonienasyconych (takich jak występują w oliwie z oliwek). Jest ono także naturalnie słodsze w smaku od masła z orzechów ziemnych, co sprawia, że jest idealnym i zdrowym zastępnikiem słodkich przekąsek.