Wybierz kategorię

Filtrowanie

Wyklucz alergeny:

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Syropy i sosy bez cukru 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

produktów.
Pokazuje 1 - 39 z 140 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 140 elementów

Polecane produkty


Niskokaloryczne syropy bez cukru

Syropy bez cukru różnią się od syropów zero kalorii zastosowanymi substancjami słodzącymi – podczas gdy syropy zero kalorii najczęściej słodzone są sukraloza, syropy bez cukru są słodzone przede wszystkim maltitolem. Maltitol należy do tzw. polioli, czyli alkoholi wielowodorotlenowych, które w większości nie są metabolizowane przez ludzki organizm. Syropy bez cukru są bardzo gęste, mają intensywny smak i przyjemną, intensywną słodycz. To idealny wybór dla osób, które zwracają uwagę na tzw. bilans węglowodanów netto.

Wśród niskokalorycznych syropów bez cukru największą popularnością cieszą się syropy Hershey’s (czekoladowy i truskawkowy). Godne polecenia z uwagi na naturalny smak są bardzo gęste syropy Colac (Choco46 i Toffee67) oraz dostępne w wielkich butlach (1,9 litra) sosy DaVinci (czekoladowy i karmelowy).

Jeśli poszukujesz niskokalorycznej alternatywy dla syropu klonowego czy syropu z agawy, zainteresują cię syropy Vermont (o smakuklonowym i klonowo-maślanym) oraz Joseph’s – mają około 60kcal / 100ml i nie różnią się smakiem od wysokokalorycznego syropu klonowego. Syropy klonowe bez cukru doskonale nadają się jako polewa do naleśników białkowych lub dodatek do owsianki.