Wybierz kategorię

Filtrowanie

Rodzaj Czekolady:
Wyklucz alergeny:

Wybierz producenta

Promocje

Czekolada bez cukru 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

produktów.
Pokazuje 1 - 39 z 121 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 121 elementów

Polecane produkty


Czekolady bez cukru - mleczne, białe, gorzkie, z dodatkami

Czekolada jest jednym z najczęściej wymienianych produktów przez klientów poszukujących dietetycznych słodyczy. Dlatego też zadbaliśmy by wybór dietetycznych czekolad w naszym sklepie umożliwiał każdemu znalezienie czegoś dla siebie. Jeśli szukasz czekolady zero kalorii, produktem odpowiednim dla Ciebie będą dip czekoladowy i syrop czekoladowy Walden Farms, które znajdziesz w kategoriach „desery bez cukru” i „syropy light”.

W tej kategorii umieściliśmy za to tabliczki czekolady, które dzięki zerowej zawartości cukru mają ograniczoną kaloryczność i bardzo niską zawartość węglowodanów. Największą grupę stanowią czekolady marki Torras, wśród których znajdziesz czekolady białe, mleczne i ciemne słodzone maltitolem, erytrolem lub stewią. Niemiecka marka „Xucker” wyspecjalizowała się natomiast w produkcji bezcukrowych czekolad słodzonych ksylitolem, wśród nich znajdziesz tak wyrafinowany smak jak solony karmel.

Do najmniej kalorycznych czekolad zaliczyć można czekolady Torras słodzone stewią i erytrytolem np. z dodatkiem owoców leśnych.