Wybierz kategorię

Filtrowanie

Wyklucz alergeny:

Wybierz producenta

Promocje

Gumy bez cukru 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

produktów.
Pokazuje 1 - 39 z 160 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 160 elementów

Polecane produkty


Zdrowa dla zębów guma do żucia bez cukru

Gumy do żucia to świetny sposób na małe łakomstwo. Często nie jesteśmy tak naprawdę głodni ale mamy ochotę na mały smakołyk. Dostępne w zwykłych sklepach gumy do żucia mają bardzo powtarzalne smaki. W sklepie Guiltfree zadbaliśmy o nowe doznania smakowe w dziedzinie gum bez cukru.

Większość z nas myśląc o gumie do żucia wyobraża sobie smak miętowy, eukaliptusowy lub bliżej nie określony smak owocowy. Tym czasem firma Extra Dessert Deligt poszła zupełnie innym torem myślenia. Traktując gumę do żucia jako produkt, który może pomóc w tłumieniu słodyczowych zachcianek wypuściła serię gum o zaskakujących smakach, które są całkowicie bezkaloryczne. Wśród dostępnych smaków pojawiły się gumy o smaku ciast i innych deserów a także bezkaloryczne gumy do żucia o smaku egzotycznych owoców.

Nie bez znaczenia jest też rodzaj substancji słodzącej zastosowanej w gumie do żucia. Większość z dostępnych na rynku słodzona jest sorbitolem, jednak w sklepie Guiltfree.pl znajdziesz też gumę do żucia słodzoną stewią.