Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Słodycze owocowe 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

produktów.
Pokazuje 1 - 39 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 60 elementów

Polecane produkty


Owocowe zdrowe przekąski nie tylko dla dziecie

Słodycze owocowe to kategoria produktów skierowana do wszystkich tych, którzy cenią sobie prosty i naturalny skład. W sklepie Guiltfree.pl postaraliśmy się zgromadzić najciekawsze propozycje spośród dostępnych na rynku przekąsek opartych na owocach.

Największą grupę produktów w tej kategorii stanowią owocowe smakołyki stworzone z myślą o dzieciach angielskiej firmy Bear. Wśród produktów tej marki znajdziesz owocowe jojo (zwinięte w spiralę) oraz owocowe odciski łap zwierząt, które wykonane są wyłącznie z owoców. To świetny sposób by zachęcić najmłodszych do zdrowych słodyczy, dodatkowym atutem są ciekawe gadżety (karty z ciekawostkami) załączane do każdego opakowania jojo.

Inną ciekawą propozycją w tej kategorii są batoniki Frupp oparte na lizofilizowanych owocach takich jak czereśnie, truskawki i maliny. Batony te są niezwykle lekkie i zawierają jedynie około 40 kcal w porcji (to naprawdę niewinna przekąska). Owocowe rollsy poszerzają nasz asortyment o egzotyczne smaki (mango, ananas, marakuja).