Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Dietetyczne lody 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

 • 54,89 pln W magazynie

  Kompletna mieszanka do przygotowania lodów proteinowych o smaku cytrynowym znanej amerykańskiej marki Franky's Bakery. Zawartość słoja wystarcza do przygotowania 10 porcji lodów, każda dostarcza 20g wartościowego białka - tyle, co porządny baton białkowy.

  54,89 pln
  W magazynie
 • 54,89 pln W magazynie

  Kompletna mieszanka do przygotowania lodów proteinowych o smaku owoców leśnych znanej amerykańskiej marki Franky's Bakery. Zawartość słoja wystarcza do przygotowania 10 porcji lodów, każda dostarcza 20g wartościowego białka - tyle, co porządny baton białkowy.

  54,89 pln
  W magazynie
 • 54,89 pln W magazynie

  Kompletna mieszanka do przygotowania lodów białkowych o smaku kiwi znanej amerykańskiej marki Franky's Bakery. Zawartość słoja wystarcza do przygotowania 10 porcji lodów, każda dostarcza 20g wartościowego białka - tyle, co porządny baton białkowy. Mieszanka oparta wyłącznie na białkach mleka, nie zawiera białka sojowego.

  54,89 pln
  W magazynie
 • 54,89 pln W magazynie

  Kompletna mieszanka do przygotowania kremowych lodów proteinowych o smaku czekoladowym znakomitej amerykańskiej marki Franky's Bakery. Zawartość słoja wystarcza do przygotowania 10 porcji lodów, każda dostarcza 20g wartościowego białka - tyle, co porządny baton białkowy.

  54,89 pln
  W magazynie
 • 54,89 pln W magazynie

  Kompletna mieszanka do przygotowania kremowych lodów proteinowych o smaku waniliowym z kawałkami czekolady znakomitej amerykańskiej marki Franky's Bakery. Zawartość słoja wystarcza do przygotowania 10 porcji lodów, każda dostarcza 20g wartościowego białka - tyle, co porządny baton białkowy.

  54,89 pln
  W magazynie
 • 24,78 pln W magazynie

  Kompletna mieszanka do przygotowania czekoladowych lodów białkowych - potrzebujesz jedynie miksera i szklanki zimnej wody, nie potrzeba nawet maszynki do lodów! Wysokobiałkowe, niskotłuszczowe lody Ostrovit w ponad połowie składają się z białka!

  24,78 pln
  W magazynie
 • 24,78 pln W magazynie

  Kompletna mieszanka do przygotowania waniliowych lodów białkowych - potrzebujesz jedynie miksera i szklanki zimnej wody, nie potrzeba nawet maszynki do lodów! Wysokobiałkowe, niskotłuszczowe lody Ostrovit w ponad połowie składają się z białka!

  24,78 pln
  W magazynie
 • 54,89 pln Oczekiwanie na dostawę

  Kompletna mieszanka do przygotowania lodów proteinowych o smaku kruchych herbatników z kawałkami czekolady znanej amerykańskiej marki Franky's Bakery. Zawartość słoja wystarcza do przygotowania 10 porcji lodów, każda dostarcza 20g wartościowego białka - tyle, co porządny baton białkowy. Mieszanka oparta wyłącznie na białkach mleka, nie zawiera białka...

  54,89 pln
  Chwilowo
  niedostępny
  Powiadom mnie Więcej
  Oczekiwanie na dostawę
 • 54,89 pln Oczekiwanie na dostawę

  Kompletna mieszanka do przygotowania lodów proteinowych o smaku waniliowym znanej amerykańskiej marki Franky's Bakery. Zawartość słoja wystarcza do przygotowania 10 porcji lodów, każda dostarcza 20g wartościowego białka - tyle, co porządny baton białkowy.

  54,89 pln
  Chwilowo
  niedostępny
  Powiadom mnie Więcej
  Oczekiwanie na dostawę
 • 54,89 pln Oczekiwanie na dostawę

  Kompletna mieszanka do przygotowania lodów proteinowych o smaku kokosowym znanej amerykańskiej marki Franky's Bakery. Zawartość słoja wystarcza do przygotowania 10 porcji lodów, każda dostarcza 20g wartościowego białka - tyle, co porządny baton białkowy.

  54,89 pln
  Chwilowo
  niedostępny
  Powiadom mnie Więcej
  Oczekiwanie na dostawę

Polecane produkty


Dietetyczne lody bez tłuszczu i bez cukru

Lody to prawdziwa bomba kaloryczna – są nie tylko tłuste, ale przede wszystkim napakowane cukrem. Jedna gałka kremowych, czekoladowych lodów może mieć nawet 120kcal! Będąc na diecie wiele osób rezygnuje z lodów i zastępuje je sorbetem - to nie jest dobre rozwiązanie, bo choć sorbet nie zawiera tłuszczu, zawartość cukru jest w nim podobnie wysoka jak w zwykłych lodach – więc sorbet to wysokowęglowodanowy i dość kaloryczny deser na zimno. Z tego powodu naszym klientom, którzy tęsknią za mrożonymi słodkościami sugerujemy przygotowanie lodów niskowęglowodanowych na bazie gotowych mieszanek Dixie Diners. To naturalny produkt o niskim indeksie glikemicznym, do słodzenia którego wykorzystywane są naturalne ekstrakty roślinne. Tak przygotowane lody są pysznym zimnym deserem i niskiej zawartości węglowodanów, choć nie należą do niskokalorycznych słodyczy – ich bazę stanowią jaja i kremówka, jest to więc propozycja skierowana do osób przestrzegających typowych diet tłuszczowo-białkowych, nastawionych na eliminację węglowodanów, dla osób na diecie ketogennej polegającej na wykorzystaniu procesu ketozy (czyli spalaniu tłuszczu przekształconego w ketony zamiast glukozy) prowadzącego do redukcji wagi poprzez utratę tkanki tłuszczowej na sycącej diecie wysokotłuszczowej i wysokobiałkowej przy restrykcyjnym ograniczeniu węglowodanów do minimum.