Wybierz kategorię

Filtrowanie

Wyklucz alergeny:

Wybierz producenta

Promocje

Musli granola bez cukru 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

produktów.
Pokazuje 1 - 39 z 181 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 181 elementów

Polecane produkty


Płatki śniadaniowe bez cukru

Płatki śniadaniowe to jedna z dietetycznych pułapek – przechodząc na dietę sięgają po nie osoby nieświadome tego jak istotne są proporcje składników odżywczych w diecie – tymczasem zwykłe płatki kukurydziane mają aż 380kcal (czyli tyle, ile kruche ciastka z cukrem) i w ponad 80% składają się z węglowodanów prostych a cukier stanowi ich drugi – po kukurydzy – składnik.

Jeśli nie wyobrażasz sobie śniadania bez miski płatków, uwielbiasz granolęę czy müesli koniecznie na diecie wybierz ich zdrowsze i lżejsze zamienniki. Dobrą propozycją są niskoglikemiczne owsiane granole Lizi’s dostępne w wielu smakach – mają świetny, naturalny skład, a przede wszystkim niski indeks glikemiczny IG, dzięki czemu sycą na długie godziny i zapobiegają skokom poziomu cukru we krwi. Jeśli zwracasz szczególną uwagę na zawartość cukru w płatkach śniadaniowych koniecznie sprawdź najnowszą granolę Lizi’s Low Sugar.

Dla osób na diecie, które oprócz kalorii przywiązują dużą wagę do zawartości białka, idealną propzycją są proteinowe granole DietiMeal (czekoladawa i żurawinowa), pakowane w wygodne saszetki, których porcja dostarcza dodatkowych 11g białka.