Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Makaron light 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

produktów.
Pokazuje 1 - 39 z 140 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 140 elementów

Polecane produkty


Dietetyczny makaron białkowy, makaron niskowęglowodanowy i makaron zero kalorii shirataki to podstawowe składniki, z których wyczarujesz niskokaloryczne potrawy z makaronu. 

Makaron jest wysokokalorycznym składnikiem bogatym w węglowodany proste, z tego powodu jest – obok chleba, ziemniaków i słodyczy – jednym z produktów, z których najczęściej rezygnują osoby na diecie.

Zastąpienie tradycyjnych źródeł węglowodanów niskokalorycznymi makaronami ułatwia szybkie przygotowywanie zdrowych, dietetycznych posiłków.

Jeśli twoim celem jest szybkie obniżenie wagi i obawiasz się napadów głodu, sięgnij po makaron shirataki – ten bogaty w błonnik makaron bardzo wypełnia żołądek, daje na długo uczucie sytości a dzięki ultra niskiej kaloryczności ułatwia szybką redukcję kilogramów. Makaron shirataki stanowi częsty składnik posiłków dostarczanych w ramach cateringu dietetycznego.

Jeśli budujesz masę mięśniową lub jesteś na etapie redukcji i twoim priorytetem jest wysoka zawartość białka w diecie i jak najniższa zawartość węglowodanów, wybierz makaron białkowy protopasta, który zawiera aż 60% białka i zaledwie 14% węglowodanów.

Jeśli chcesz wprowadzić zdrowe zmiany w swojej diecie, utrzymać efekty diety w postaci obniżonej wagi lub szukasz dodatkowych źródeł błonnika, idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie błonnikowy makaron Nutriwell (to właśnie on najczęściej stosowany jest to tworzenia zbilansowanych i niskokalorycznych potraw z makaronu)