Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Makaron niskowęglowodanowy 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Polecane produkty


Bogaty w białko i błonnik makaron niskowęglowodanowy Nutriwell

Ten makaron dostarcza aż 30g błonnika i tyle samo białka. To idealny składnik obiadów osób na dietach niskowęglowodanowych i o zredukowanej kaloryczności – makaron ten ma prawie 3 razy mnie węglowodanów niż zwykłe kluski i aż o 1/3 mniej kalorii.

Większą część mąki, z której wypiekany jest makaron błonnikowy zastąpiono bogatym w błonnik mielonym psyllium. Dzięki optymalnie dobranym składnikom makaron Nutriwell zachowuje smak i konsystencję klasycznego makaronu, ale dzięki wysokiej zawartości błonnika szybciej i na dłużej syci, a dzięki ograniczeniu szybko przyswajalnych węglowodanów ma niski indeks glikemiczny IG, zapobiega wyrzutom cukru we krwi i ogranicza napady gwałtownego głodu.

Zastąpienie zwykłego ryżu, makaronu czy ziemniaków makaronem błonnikowym jest szczególnie dobrym rozwiązaniem dla osób, które zakończyły dietę, i chcą otrzymać jej efekty i zapobiegać tzw. „efektowi jojo” i powrotowi do wagi sprzed diety. Zawarte w makaronie niskowęglowodanowym psyllium to źródło rozpuszczalnego błonnika, który ma pozytywny wpływ na zdrowie przewodu pokarmowego, ogranicza wchłanianie kalorii z posiłków i sprzyja utrzymaniu niskiej wagi i osiągnięciu szczupłej sylwetki.