Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Oatein 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Polecane produkty


W przeciwieństwie do innych proteinowych owsianych ciastek dostępnych na rynku Oatein jest ubogi w tłuszcze nasycone - dzięki temu możesz go jeść z poczuciem, że dostarczasz swojemu ciału zdrowej przekąski, która pomoże ci opanować ochotę na słodycze bez sięgania do szafki z zakazanymi słodkościami! 

Naturalne płatki owsiane, które są głównym źródłem węglowodanów w batonach Oatein, pomagają utrzymać poziom cukru we krwi na odpowiednim poziomie i w ten sposób wspierają twoją aktywność w ciągu całego dnia. Połączenie płatków owsianych i białka synergicznie wspomaga uzupełnianie zapasów energii i regenerację tkanki mięśniowej po wysiłku fizycznym.

Proporcje składników odżywczych batonów białkowych Oatein zostały skomponowane tak, aby stanowić idealny dodatek do posiłku, substytut posiłku albo po prostu przekąskę białkową przed lub po treningu dla każdej aktywnej fizycznie osoby. 

Białko to jeden z najistotniejszych składników niezbędnych do optymalnej regeneracji mięśni. W dzisiejszych czasach zapewnienie odpowiedniej dawki białka w ramach codziennie diety paradoksalnie staje się trudniejsze, bo przetworzona żywność jest bogata przede wszystkim w tanie węglowodany i niskiej jakości tłuszcze. To dlatego jednym z głównych celów, jakie spełnia Oatein, było stworzenie zdrowej przekąski pasującej do szybkiego stylu życia i dostarczającej solidnej dawki potrzebnego każdego dnia białka.