Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Mąka kokosowa

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

 • 44,00 pln W magazynie

  Filipińska mąka kokosowa BIO Tropicai to bogactwo błonnika - aż 40,2% a do tego 18% białka. To najwyższa zawartość błonnika jaka znajduje się w jakiejkolwiek mące. Mąka Tropicai ma najlepsze z wszystkich mąk kokosowych parametry makro - najwięcej białka i błonnika przy najmniejszej zawartości tłuszczu i najniższej kaloryczności.

  44,00 pln
  W magazynie
 • 5,54 pln W magazynie

  W porównaniu do mąki pszennej mąka kokosowa ma ponad 5 (!) razy mniej węglowodanów. Pozwala na redukcję substancji słodzących, dodatkowo kombinacja wartości błonnika z węglowodanami zawartymi w mące kokosowej wykazuje minimalny wpływ na poziom cukru w organizmie.  Doskonale nadaje się dla sportowców i osób przestrzegających diety niskowęglowodanowej.

  5,54 pln
  W magazynie
 • 5,38 pln W magazynie

  Grubomielona mąka idealna do ciastek i omletów. W porównaniu do mąki pszennej mąka kokosowa ma ponad 5 razy mniej węglowodanów. Pozwala na redukcję substancji słodzących, dodatkowo kombinacja wartości błonnika z węglowodanami zawartymi w mące kokosowej wykazuje minimalny wpływ na poziom cukru w organizmie

  5,38 pln
  W magazynie
 • 10,76 pln W magazynie

  Bardzo aromatyczna, intensywnie kokosowa w smaku odtłuszczonam ąka kokosowa. W porównaniu do mąki pszennej mąka kokosowa ma ponad 5 (!) razy mniej węglowodanów. Pozwala na redukcję substancji słodzących, dodatkowo kombinacja wartości błonnika z węglowodanami zawartymi w mące kokosowej wykazuje minimalny wpływ na poziom cukru w organizmie. 

  10,76 pln
  W magazynie
 • 26,81 pln 28,91 pln -7.2639% W magazynie
  Promocja

  Organiczna mąka kokosowa Groovy Food jest bardzo mocno odtłuszczona - zawiera zaledwie 12% tłuszczu, a dodatkowo 18% białka i ponad 42% błonnika. Idealna mąka do bezglutenowych wypieków paleo i low-carb: niskokaloryczna, niskowęglowodanowa, wysokobiałkowa, wysokobłonnikowa.

  26,81 pln 28,91 pln -7.2639%
  Reduced price!
  W magazynie
 • 28,91 pln W magazynie
  Nowość

  Organiczna mąka kokosowa Sukrin bardzo mocno odtłuszczona - zawiera zaledwie 14% tłuszczu, a dodatkowo 19% białka i aż 40% błonnika. Idealna mąka do bezglutenowych wypieków. Odpowiednia dla osób na diecie paleo.

  28,91 pln
  W magazynie
 • 29,99 pln W magazynie

  Filipińska mąka kokosowa BIO Tropicai to bogactwo błonnika - aż 38,5% a do tego 19% białka. To najwyższa zawartość błonnika jaka znajduje się w jakiejkolwiek mące. Mąka Tropicai ma najlepsze z wszystkich mąk kokosowych parametry makro - najwięcej białka i błonnika przy najmniejszej zawartości tłuszczu i najniższej kaloryczności.

  29,99 pln
  W magazynie