Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Masło cashew (z nerkowców) 

Najczęściej kupowane w tej kategorii Zobacz wszystkie

 • 81,59 pln W magazynie

  Organiczne masło z surowych, nieprażonych orzechów włoskich bez żadnych zbędnych dodatków: bez soli, cukru, oleju palmowego, konserwantów czy aromatów. Zainspiruj się! Stwórz doskonały, zdrowy deser łącząc masło z orzechów włoskich z jabłkami i cynamonem, rozsmaruj na plasterkch banana, połącz ze słodkimi figami albo dodaj do szejka.

  81,59 pln
  W magazynie
 • 89,69 pln W magazynie

  Duże opakowanie 1kg Crunchy Roasted Cashew Butter to naturalne masło z nerkowców (orzechów cashew) z kawałkami orzechów prażonymi w ich naturalnej brązowej skórce. Masła orzechowe Bulk Powders zawierają 100% migdałów, żadnego dodatku cukru, soli czy oleju palmowego.

  89,69 pln
  W magazynie
 • 89,69 pln W magazynie

  Duże opakowanie 1kg Smooth Roasted Cashew Butter to naturalne masło z nerkowców (orzechów cashew) mielonych na gładko w ich naturalnej brązowej skórce. Masła orzechowe Bulk Powders zawierają 100% migdałów, żadnego dodatku cukru, soli czy oleju palmowego.

  89,69 pln
  W magazynie
 • 58,14 pln W magazynie

  Masło Triple Nut Butter z 3 prażonych orzechów: migdałów, nerkowców i orzechów laskowych to naturalnie bogata w białko i błonnik pyszna, wartościowa przekąska. 

  58,14 pln
  W magazynie
 • 39,92 pln W magazynie

  So Good! Cashew Butter Smooth 100% Naturalne masło cashew powstaje z doskonałych orzechów nerkowca prażonych i rozgniatanych prasą z kawałkami chrupiących orzechów. Żadnych dodatków! + bez oleju palmowego + bez cukru + bez soli

  39,92 pln
  W magazynie
 • 39,92 pln W magazynie

  So Good! Cashew Butter Smooth 100% Naturalne masło cashew powstaje z doskonałych orzechów nerkowca prażonych i rozgniatanych prasą na gładką masę. Żadnych dodatków! + bez oleju palmowego + bez cukru + bez soli

  39,92 pln
  W magazynie
 • 99,40 pln W magazynie

  Duże opakowanie 1kg Smooth Cashew Butter to naturalne masło z nerkwoców (orzechów cashew) z kawałkami orzechów prażonymi w ich naturalnej brązowej skórce. Masła orzechowe Meridian słyną z doskonałego smaku i idealnego składu - zawierają 100% migdałów, żadnego dodatku cukru, soli czy oleju palmowego.

  99,40 pln
  W magazynie
 • 18,48 pln W magazynie

  Crunchy Cashew Butter to naturalne masło z nerkwoców (orzechów cashew) z kawałkami orzechów prażonymi w ich naturalnej brązowej skórce. Masła orzechowe Meridian słyną z doskonałego smaku i idealnego składu - zawierają 100% migdałów, żadnego dodatku cukru, soli czy oleju palmowego.

  18,48 pln
  W magazynie
 • 20,77 pln W magazynie

  Smooth Cashew Butter to naturalne masło z nerkwoców (orzechów cashew) z orzechów prażonymi w ich naturalnej brązowej skórce, zmielone na jedwabiście gładką masę. Masła orzechowe Meridian słyną z doskonałego smaku i idealnego składu - zawierają 100% migdałów, żadnego dodatku cukru, soli czy oleju palmowego.

  20,77 pln
  W magazynie
 • 75,72 pln W magazynie

  Masło z nerkowców w dużym opakowaniu 1kg My Protein Crunchy Cashew Butter to naturalne masło z nerkwoców (orzechów cashew) z kawałkami orzechów prażonymi w ich naturalnej brązowej skórce. Naturalnie słodkie, pyszne źródło zdrowego białka, węglowodanów i tłuszczy z palonych orzechów nerkowca. 

  75,72 pln
  W magazynie
 • 75,72 pln W magazynie

  Masło z nerkowców w dużym opakowaniu 1kg My Protein Smooth Cashew Butter to naturalne masło z nerkwoców (orzechów cashew) gładko mielone z orzechów prażonych w ich naturalnej brązowej skórce. Naturalnie słodkie, pyszne źródło zdrowego białka, węglowodanów i tłuszczy z palonych orzechów nerkowca.

  75,72 pln
  W magazynie
 • 38,94 pln W magazynie

  OstroVit NutVit Cashew Butter Crunchy 100% Naturalne masło cashew powstaje z doskonałych orzechów nerkowca prażonych i rozgniatanych prasą na gładką masę, z dodatkiem kawałków chrupiących orzechów. Żadnych dodatków! + bez oleju palmowego + bez cukru + bez soli

  38,94 pln
  W magazynie
 • 38,94 pln W magazynie

  OstroVit NutVit Cashew Butter Smooth 100% Naturalne masło cashew powstaje z doskonałych orzechów nerkowca prażonych i rozgniatanych prasą na gładką masę. Żadnych dodatków! + bez oleju palmowego + bez cukru + bez soli

  38,94 pln
  W magazynie
 • 67,49 pln Oczekiwanie na dostawę

  Organiczne masło z surowych, nieprażonych orzechów pekan bez żadnych zbędnych dodatków: bez soli, cukru, oleju palmowego, konserwantów czy aromatów. Zainspiruj się! Stwórz doskonały, zdrowy deser łącząc masło pekanowe z jabłkami i cynamonem, rozsmaruj na plasterkch banana, połącz ze słodkimi figami albo dodaj do szejka.

  67,49 pln
  Chwilowo
  niedostępny
  Powiadom mnie Więcej
  Oczekiwanie na dostawę
 • 51,56 pln Oczekiwanie na dostawę

  Proteinowe masło z mieszanych orzechów: ziemnych, nerkowców i migdałów, wzbogacone białkiem serwatkowym i olejem kokosowym, o smaku świątecznych kruchych babeczek z nadzieniem owocowym

  51,56 pln
  Chwilowo
  niedostępny
  Powiadom mnie Więcej
  Oczekiwanie na dostawę
 • 68,32 pln Oczekiwanie na dostawę

  OstroVit NutVit Cashew Butter Smooth 100% Naturalne masło cashew powstaje z doskonałych orzechów nerkowca prażonych i rozgniatanych prasą na gładką masę. Żadnych dodatków: bez oleju palmowego, bez cukru, bez soli

  68,32 pln
  Chwilowo
  niedostępny
  Powiadom mnie Więcej
  Oczekiwanie na dostawę
 • 53,99 pln Oczekiwanie na dostawę

  Masło z nerkowców z białkiem serwatkowym i z mleczną czekoladą o smaku karmelowym. Pyszna, zdrowa, pełnowartościowa przekąska z cennych orzechów cashew, z dodatkiem najwyższej jakości białka.

  53,99 pln
  Chwilowo
  niedostępny
  Powiadom mnie Więcej
  Oczekiwanie na dostawę

Mniej popularne niż masło orzechowe i migdałowe, masło z nerkowców należy nie tylko do najpyszniejszych maseł orzechowych (jest naturalnie słodkie i bardzo jedwabiste), ale także do najzdrowszych przekąsek low-carb. Niewiele osób wie, że nerkowce są bogate w przeciwutleniacze imają korzystny wpływ na zdrowie serca. Podobnie jak wiele innych orzechów, nerkowce zawierają sporo alkilofenoli, są także źródłem katalizatorów niezbędnych do prawidłowej gospodarki kluczowymi enzymami: miedzi, magnezu i selenu. Badania wykazały, że orzechy nerkowca obniżają ryzyko choroby wieńcowej i zmniejszają śmiertelność z przyczyn sercowo-naczyniowych o 11%. Masło cashew jest bogatym źródłem magnezu, który jest równie istotny dla mocnych kości, zębów i dziąseł, co wapń. Ten świetny przeciwutleniacz występujący w nerkowcach wzmacnia dziąsła i pomaga chronić zęby. Masło z nerkowców ma pozytywny wpływ na ciśnienie krwi. Niedobór magnezu może prowadzić do niebezpiecznie wysokiego ciśnienia krwi, a także skurczy i napięć mięśni, pomaga także w walce z migreny. Kolejną korzyścią dla zdrowia wynikającą z wzbogacenia diety o masło z orzechów nerkowca jest ich wpływ na obniżanie poziomu cholesterolu we krwi. Przy okazji nerkowce mają korzystny wpływ na wagę badania pokazują, że ludzie, którzy jedzą orzechy nerkowca co najmniej dwa razy w tygodniu są przeciętnie o 5kg szczuplejsi niż ci, w których diecie nie ma tych wartościowych orzechów; przyczyn dobroczynnego wpływu nerkowców na masę ciała upatruje się w zawartości manganu, miedzi, fosforu i magnezu. Masło cashew jest obfitym źródłem witamin z grup B, C i E, a także szerokiej gamy niezbędnych składników mineralnych, takich jak niacyna, kwas pantotenowy, ryboflawina czy tiamina. Wszystkie te substancje wzmacniają układ odpornościowy  zapobiegają chorobom okresu płodowego.