Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Lista produktów producenta: Jack Link's Beef Jerky

Najlepsza na świecie, amerykańska suszona wołowina. Jack Link's Beef Jerky to firma, która już od ponad 100 lat dba o podniebienia miłośników suszonego mięsa. Za jej sukcesem stoi niezwykła, pilnie strzeżona receptura, którą rodzina Link'sów przekazuje sobie z pokolenia na pokolenie. To właśnie dzięki niej powoli suszona wołowina Beef Jerky przez wiele osób na całym świecie uważana jest za najlepszą suszoną wołowinę.

Historia marki zaczyna się od Chrisa, pradziadka Jacka Link'sa. W 1885 roku opuszcza on rodzinne Niemcy i udaje się do Wisconsin, by stać się dowodem na to, że w Ameryce spełniają się marzenia o sukcesie. Chris do Stanów przywozi ze sobą coś bardzo cennego – rodzinny zeszyt z przepisami na przyrządzanie mięsa. Niezwykłe receptury czynią z niego lokalną legendę i rozsławiają jego specjały wśród okolicznych farmerów.


Tradycję zapoczątkowaną przez Chrisa kontynuuje jego syn, Earl. W otwartym przez siebie supermarkecie obok butów czy garnków sprzedaje kiełbasę i suszoną wołowinę, jakich Nowy Świat nigdy wcześniej nie próbował. Kropkę nad „i” stawia jednak dopiero jego syn, Jack. To on postanawia podzielić się ze światem suszonymi smakołykami swojej rodziny i to od niego firma bierze swoją nazwę.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów