Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Lista produktów producenta: Hershey's

Hershey’s to marka, którą doskonale znają dbający o sylwetkę miłośnicy słodyczy. Firma od ponad stu lat z pasją tworzy wyjątkowe smakołyki i podbija serca swoich klientów aksamitnymi wyrobami z czekolady.

Firma została założona przez Miltona S. Hersheya, człowieka, który słynął nie tylko z produkcji czekoladek, ale też z działalności filantropijnej i ogromnej wrażliwości na ludzką krzywdę. Milton zaczynał jako drobny wytwórca łakoci, ale dzięki ambicji, podpatrywaniu najlepszych i żyłce do eksperymentowania szybko rozwinął swój biznes. To on wpadł na pomysł, że czekolada może pełnić rolę polewy i ukrywać w swym wnętrzu pyszne nadzienie. Jego następcy poszli o krok dalej – stworzyli czekoladki nie zawierające ani grama cukru, dzięki czemu wyjątkowym smakiem słodyczy Hershey’a mogą się cieszyć także diabetycy oraz osoby będące na diecie.


W słodkiej ofercie firmy oprócz niskokalorycznych czekoladek mlecznych i nadziewanych, znaleźć można także żelki, landrynki czy syropy. Na chwilę obecną uszczęśliwiają one ludzi z ponad 90 krajów na całym świecie.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów