Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Lista produktów producenta: Rise Bar

Rise Bar to firma z Kalifornii, która od 2011 roku produkuje naturalne batony proteinowe. Zostały one stworzone z miłości do prostoty i mogą się pochwalić najkrótszą listą składników. Wśród czterech elementów najważniejsze są proteiny, będące podstawowym budulcem naszego organizmu i odgrywające zasadniczą rolę we wszystkich procesach metabolicznych.

Rise Bar stawia przede wszystkim na naturalne, wartościowe  składniki, będące niezbędnym paliwem dla naszego organizmu. Jej produkty nie zawierają glutenu i GMO, a także sztucznych konserwantów.


Przełomowa, wyjątkowo prosta receptura została opracowana przez Petera Spenuzza, który pewnego dnia zrozumiał, że praca zajmuje coraz więcej miejsca w jego życiu i stopniowo oddala go od jego pasji: fitnessu i zdrowego trybu życia. Postanowił rzucić wszystko i wyruszył w podróż. Powrócił z niej z większą świadomością funkcjonowania własnego organizmu oraz przepisem na bezglutenowy przysmak, który nie podrażniał jego żołądka.


O sukcesie batonów Rise Bar zadecydował jednak nie tylko prosty, zdrowy skład, ale także wyjątkowy smak: białka serwatkowego „opakowanego” w pyszne połączenie masła migdałowego i miodu.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji