Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Sélect Arôme Banane Bonbon - aromat cukierków bananowych, niesłodzony

Sélect Arôme

3700710302902

Nowy produkt

Jadalny aromat spożywczy bananowych cukierków o wysokim skoncentrowaniu, odpowiedni do zastosowań na zimno i pieczenia, nadaje się także do aromatyzowania lodów.

Więcej szczegółów

21,25 pln

Produkt niedostępny

Powiadom mnie

Objętość netto 58ml.; 36,64 pln/100ml.

Kupując teraz ten produkt dostaniesz 4 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 4 punktów lojalnościowych co możesz zamienić na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,48 pln.


Główne nuty smakowe:

Sélect Arôme Banane Bonbon - jadalny aromat spożywczy bananowych cukierków o wysokim skoncentrowaniu, odpowiedni do zastosowań na zimno i pieczenia, nadaje się także do aromatyzowania lodów.

Aromaty spożywcze Sélect Arôme doskonale nadają się do domowych lodów, dietetycznych koktajli i mlecznych deserów. Aromaty Sélect Arôme są stabilne w wysokich temperaturach i nadają się także dla pieczenia.

Sélect Arôme to manufaktura aromatów mająca swoją siedzibę w prowansalskim Grasse, uroczym miasteczku na Lazurowym Wybrzeżu nazywanym światową stolicą perfum - niewiele osób wie, że tu tworzone są nie tylko luksusowe zapachy tworzonych przez takie marki, jak Dior czy Chanel, ale także najznakomitsze kompozycje zapachowe do zastosowań kulinarnych. Biblioteka zapachów, z której czerpią 'nosy' czyli osoby obdarzone wybitnym węchem nowe pyszne aromaty spożywcze dla Sélect Arôme obejmuje ponad 3500 bazowych zapachów, z których wszystkie można ze sobą mieszać i łączyć w dowolnych proporcjach tworząc dosłownie nieskończoną liczbę smakowitych aromatów

Aromaty spożywcze Sélect Arôme - najważniejsze informacje:

  • szybkie, proste w użyciu.
  • intensywny naturalny smak
  • wysoka wydajność
  • bezglutenowe
  • dobrze rozpuszczalne w wodzie
  • stabilne w wysokich temperaturach
Napisz opinię
RED Delight ciemna czekolada bez dodatku cukru, 40% mniej kalorii

RED Delight ciemna czekolada bez dodatku cukru, 40% mniej kalorii

Sélect Arôme Banane Bonbon- spożywczy aromat landrynek bananowych do żywności

Objętość netto: 58ml

Składniki: woda, substancja nośna glikol propylenowy i glicerol, substancje aromatyzujące, substancja nośna triacetyna, preparaty aromatyczne, naturalne substancje aromatyzujące.

Producent:  Wyprodukowano we Francji przez Sélect Arôme, 45 Bd Marcel Pagnol, 06130 Grasse, Francja 

Dozowanie: sugerowane stężenie 0,1-0,6%

Uwaga! Produkt wysoko skoncentrowany, nie nadaje się do bezpośredniej konsumpcji bez uprzedniego rozcieńczenia.

Przechowywanie: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu poza bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Polecane produkty

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali także: