Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Sélect Arôme Noix de Coco Note Lait - aromat mleczka kokosowego, niesłodzony

Sélect Arôme

3700710301646

Nowy produkt

Jadalny aromat spożywczy mleczka kokosowego o wysokim skoncentrowaniu, odpowiedni do zastosowań na zimno i pieczenia, nadaje się także do aromatyzowania lodów.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

26,01 pln

Dostępny w magazynie

Objętość netto 58ml.; 44,84 pln/100ml.

Kupując teraz ten produkt dostaniesz 5 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 5 punktów lojalnościowych co możesz zamienić na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,60 pln.


Główne nuty smakowe:

Sélect Arôme Noix de Coco Note Lait  - jadalny aromat spożywczy mleczka kokosowego o wysokim skoncentrowaniu, odpowiedni do zastosowań na zimno i pieczenia, nadaje się także do aromatyzowania lodów.

Aromaty spożywcze Sélect Arôme doskonale nadają się do domowych lodów, dietetycznych koktajli i mlecznych deserów. Aromaty Sélect Arôme są stabilne w wysokich temperaturach i nadają się także dla pieczenia.

Sélect Arôme to manufaktura aromatów mająca swoją siedzibę w prowansalskim Grasse, uroczym miasteczku na Lazurowym Wybrzeżu nazywanym światową stolicą perfum - niewiele osób wie, że tu tworzone są nie tylko luksusowe zapachy tworzonych przez takie marki, jak Dior czy Chanel, ale także najznakomitsze kompozycje zapachowe do zastosowań kulinarnych. Biblioteka zapachów, z której czerpią 'nosy' czyli osoby obdarzone wybitnym węchem nowe pyszne aromaty spożywcze dla Sélect Arôme obejmuje ponad 3500 bazowych zapachów, z których wszystkie można ze sobą mieszać i łączyć w dowolnych proporcjach tworząc dosłownie nieskończoną liczbę smakowitych aromatów

Aromaty spożywcze Sélect Arôme - najważniejsze informacje:

  • szybkie, proste w użyciu.
  • intensywny naturalny smak
  • wysoka wydajność
  • bezglutenowe
  • dobrze rozpuszczalne w wodzie
  • stabilne w wysokich temperaturach
Napisz opinię
Grapoila Hazelnut - bardzo odtłuszczona mąka laskowa

Grapoila Hazelnut - bardzo odtłuszczona mąka laskowa

Sélect Arôme Noix de Coco Note Lait - spożywczy aromat mleczka kokosowego do żywności

Objętość netto: 58ml

Składniki: substancja nośna glikol propylenowy, woda, substancja nośna glicerol, substancje aromatyczne, naturalne substancje aromatyczne, preparaty aromatyczne.

Producent:  Wyprodukowano we Francji przez Sélect Arôme, 45 Bd Marcel Pagnol, 06130 Grasse, Francja 

Dozowanie: sugerowane stężenie 0,1-0,6%

Uwaga! Produkt wysoko skoncentrowany, nie nadaje się do bezpośredniej konsumpcji bez uprzedniego rozcieńczenia.

Przechowywanie: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu poza bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Polecane produkty

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali także: