Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

LorAnn's Flavor Fountain Orange Cream 118ml - aromat śmietankowo-pomarańcczowy do szejków i lodów

LorAnn Oils

023535995153

Nowy produkt

Profesjonalny barwiący aromat spożywczy LorAnn Oils do lodów, koktajli, shake'ów, jogurtów i mlecznych deserów. Wysoko skoncentrowane aromaty idealnie sprawdzają się do nadawania intensywnego, naturalnego smak i aromatu. Łatwe w użyciu, wydajne.

Aromat pomarańczowo-śmietankowy, nadaje potrawom pomarańczowo-żółty kolor.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

22,48 pln

Dostępny w magazynie

Objętość netto 118ml.; 19,05 pln/100ml.

Kupując teraz ten produkt dostaniesz 4 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 4 punktów lojalnościowych co możesz zamienić na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,48 pln.


Główne nuty smakowe:

LorAnn's Flavor Fountain Orange Cream duża buteleczka 118ml, niesłodzony, skoncentrowany barwiący aromat pomarańczowo-śmietankowy do żywności, nadaje potrawom charakterystyczną pomarańczowo-żółtą barwę.

Aromaty spożywcze LorAnn's doskonale nadają się do domowych lodów, dietetycznych koktajli i mlecznych deserów. Aromaty Flavor Fountains są stabilne w wysokich temperaturach i nadają się także dla pieczenia.

Aromaty LorAnn Oils Flavor Fountain:

  • szybkie, proste w użyciu.
  • intensywny naturalny smak
  • wysoka wydajność
  • bezglutenowe
  • dobrze rozpuszczalne w wodzie

Napisz opinięLorAnn Oils Flavor Fountain Orange Cream for ice cream makers, shakes & smoothies  - Aromat barwiący śmietankowo-pomarańczowy do lodów, koktajli i szejków

Objętość netto: 118ml

Składniki: woda, glikol propylenowy, aromaty, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca guma ksantanowa, barwnik E110. E110 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Producent:  Wyprodukowano w USA dla LorAnn Oils Inc., Lansing, MI, 48910

Dystrybutor: Walden Farms Kornelia Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Dozowanie: Lody: stosować 1 płaską łyżeczkę na 0,75L lodów. Koktajle: 1 płaska łyżeczka na 0,5L koktajlu. Jogurty, desery - według uznania do smaku.

Polecane produkty