Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Funky Flavors Strawberries Cream - Truskawki w Śmietanie - Aromat Bez Cukru & Bez Tłuszczu

Funky Flavors

f24182014

Nowy produkt

Funky Flavors to bezcukrowe, beztłuszczowe aromaty o intensywnych smakach. Idealne do odżywek białkowych, domowych batonów proteinowych, lodów, dietetcznych koktajli, shake'ów, jogurtów i mlecznych deserów. Skoncentrowane aromaty idealnie sprawdzają się do nadawania intensywnego, naturalnego smak i aromatu. 

Aromat truskawkowo-śmietankowy.

Więcej szczegółów

6,59 pln

Dostępny w magazynie

Objętość netto 10ml.; 65,90 pln/100ml.

Kupując teraz ten produkt dostaniesz 1 punkt lojalnościowy. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 1 punkt lojalnościowy co możesz zamienić na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,12 pln.


Główne nuty smakowe:

Funky Flavors Strawberries & Cream - aromat słodkich, soczystych truskawek w kremowej śmietanie, do przygotowania batonów proteinowych, lodów, dietetycznych koktajli i mlecznych deserów.

Funky Flavors cechują się wysoką rozpuszczalnością, dzięki temu, że nie zawierają tłuszczu, dobrze łączą się z płynami i idealnie sprawdzają się jako dodatek do odżywek białkowych.

Korzystając z Funky Flavors możesz przygotować własną wersję batonów białkowych w wymarzonych smakach.

Aromaty Funky Flavors:

+ bez cukru

+ bez tłuszczu

+ szybkie, proste w użyciu.

+ intensywny naturalny smak

+ wysoka wydajność

+ dobrze rozpuszczalne w wodzie

Oceń 

Gorzki i chemiczny

Niestety rozczarowanie. Po dodaniu do jogurtu lub mleka czuć gorycz. Po tych doświadczeniach obawiam się że potrafi popsuć smak wszystkiego, do czego go dodam.

Oceń 

Smakuje jak pianki

Typowy smak jaki można znaleźć w cukierkach, najbardziej jednak przypomina mi w smaku pianki marshmallow. Smaczny :3

Oceń 

do ciasta idealne ;)

Kupiłam na wypróbowanie i jestem zachwycona zapachem, aromat który dodaje do tego bez cukru może urozmaicić życie po względem zapachowym. Ciasto z aromatem pasuje idealnie :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinięFunky Flavors Strawberries & Cream for shakes, desserts, yogurt, ice cream & pancakes  - Bezcukrowy, beztłuszczowy aromat truskawkowo-śmietankowy do koktajli, lodów, deserów i jogurtów

Objętość netto: 10ml

Składniki: mieszanina substancji aromatycznych, E 1520 (83,5%)

Alergenymożliwa obecność orzechów, soi, ryb i skorupiaków. 

Wartość odżywcza: Środki aromatyzujące stosowane do żywności zwolnione są z wymogu przedstawiania obowiązkowej informacji o wartości odżywczej zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 1169/2011. Biorąc pod uwagę niewielki udział ilościowy w wyrobie gotowym nie wnosi on istotnej wartości odżywczej do produktów gotowych do spożycia.

Producent:  Wyprodukowano w Polsce dla Walden Farms Kornelia Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Polecane produkty

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali także: