Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Funky Flavors Peach 30ml - Brzoskwinia - Aromat Bez Cukru & Bez Tłuszczu

Funky Flavors

f1821432955768

Nowy produkt

Funky Flavors to bezcukrowe, beztłuszczowe aromaty o intensywnych smakach. Idealne do odżywek białkowych, domowych batonów proteinowych, lodów, dietetcznych koktajli, shake'ów, jogurtów i mlecznych deserów. Skoncentrowane aromaty idealnie sprawdzają się do nadawania intensywnego, naturalnego smak i aromatu. 

Aromat brzoskwiniowy.

Więcej szczegółów

8,89 pln

Produkt niedostępny

Powiadom mnie

Objętość netto 30ml.; 29,63 pln/100ml.

Kupując teraz ten produkt dostaniesz 1 punkt lojalnościowy. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 1 punkt lojalnościowy co możesz zamienić na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,12 pln.


Główne nuty smakowe:

Funky Flavors Peach - aromat soczyście słodkiej, dojrzałej brzoskwini, do przygotowania batonów proteinowych, lodów, dietetycznych koktajli i mlecznych deserów.

Aromat w buteleczce 30ml z precyzyjnym zakraplaczem z pipetą zakończoną pompką.

Funky Flavors cechują się wysoką rozpuszczalnością, dzięki temu, że nie zawierają tłuszczu, dobrze łączą się z płynami i idealnie sprawdzają się jako dodatek do odżywek białkowych.

Korzystając z Funky Flavors możesz przygotować własną wersję batonów białkowych w wymarzonych smakach.

Aromaty Funky Flavors:

  • bez cukru
  • bez tłuszczu
  • szybkie, proste w użyciu.
  • intensywny naturalny smak
  • wysoka wydajność
  • dobrze rozpuszczalne w wodzie
Napisz opinię
Robinsons Real Fruit Pink Grapefruit Squash - skoncentrowany syrop do rozcieńczania bez cukru i kalorii, Różowy Grapefruit

Robinsons Real Fruit Pink Grapefruit Squash - skoncentrowany syrop do rozcieńczania bez cukru i kalorii, Różowy Grapefruit

Funky Flavors Peach for shakes, desserts, yogurt, ice cream & pancakes  - Bezcukrowy, beztłuszczowy aromat bzoskwiniowy do koktajli, lodów, deserów i jogurtów

Objętość netto: 30ml

Składniki: mieszanina substancji aromatycznych, E 1520 (80%)

Alergenymożliwa obecność orzechów, soi, ryb i skorupiaków. 

Wartość odżywcza: Środki aromatyzujące stosowane do żywności zwolnione są z wymogu przedstawiania obowiązkowej informacji o wartości odżywczej zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 1169/2011. Biorąc pod uwagę niewielki udział ilościowy w wyrobie gotowym nie wnosi on istotnej wartości odżywczej do produktów gotowych do spożycia.

Producent:  Wyprodukowano w Polsce dla Walden Farms Kornelia Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Polecane produkty

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali także: