Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Funky Flavors Wild Strawberry - aromat poziomkowy bez cukru i bez tłuszczu

Funky Flavors

f87110328

Nowy produkt

Funky Flavors to bezcukrowe, beztłuszczowe aromaty o intensywnych smakach. Idealne do odżywek białkowych, domowych batonów proteinowych, lodów, dietetcznych koktajli, shake'ów, jogurtów i mlecznych deserów. Skoncentrowane aromaty idealnie sprawdzają się do nadawania intensywnego, naturalnego smak i aromatu. 

Aromat poziomkowy.

Więcej szczegółów

6,89 pln

Dostępny w magazynie

Objętość netto 10ml.; 68,90 pln/100ml.

Kupując teraz ten produkt dostaniesz 1 punkt lojalnościowy. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 1 punkt lojalnościowy co możesz zamienić na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,12 pln.


Główne nuty smakowe:

Funky Flavors Wild Strawberry - aromat poziomkowy, charakterystyczny dla dzikich owoców. Wbrew temu co się powszechnie sądzi, niepozorna rozmiarem, niezwykle intensywna w smaku słodka poziomka nie jest daleką kuzynką truskawki, a raczej jej cioteczną babką - poziomki to owoce stworzone przez naturę, dopiero łakomstwo i zachłanność człowieka skłoniła go do takiego krzyżowania ze sobą tych roślin, które doprowadziło do zwiększeni owoców: dzisiejsza truskawka (a konkretnie truskawka ananasowa) to po prostu zmutowana poziomka! :)

Funky Flavors cechują się wysoką rozpuszczalnością, dzięki temu, że nie zawierają tłuszczu, dobrze łączą się z płynami i idealnie sprawdzają się jako dodatek do odżywek białkowych.

Korzystając z Funky Flavors możesz przygotować własną wersję batonów białkowych w wymarzonych smakach.

Aromaty Funky Flavors:

 • bez cukru
 • bez tłuszczu
 • szybkie, proste w użyciu.
 • intensywny naturalny smak
 • wysoka wydajność
 • dobrze rozpuszczalne w wodzie
Oceń 
Kinga I 03-08-2019

Wyrazista poziomka

Pyszne w połączeniu ze słodzikiem. Smak dokładnie taki sam jak poziomki A wrecz bardziej wyrazisty

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię  Funky Flavors Wild Strawberry for shakes, desserts, yogurt, ice cream & pancakes  - Bezcukrowy, beztłuszczowy aromat poziomkowy  do koktajli, lodów, deserów i jogurtów

  Objętość netto: 10ml

  Składniki: mieszanina substancji aromatycznych, E 1520 (92,4%)

  Alergeny: możliwa obecność orzechów, soi, ryb i skorupiaków. 

  Wartość odżywcza: Środki aromatyzujące stosowane do żywności zwolnione są z wymogu przedstawiania obowiązkowej informacji o wartości odżywczej zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 1169/2011. Biorąc pod uwagę niewielki udział ilościowy w wyrobie gotowym nie wnosi on istotnej wartości odżywczej do produktów gotowych do spożycia.

  Producent:  Wyprodukowano w Polsce dla Walden Farms Kornelia Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

  Polecane produkty

  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali także: