Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Funky Flavors Pithaja - aromat dragonfruit bez cukru i bez tłuszczu

Funky Flavors

f3549227157

Nowy produkt

Funky Flavors to bezcukrowe, beztłuszczowe intensywne i wysokoskoncentrowane czyste aromaty spożywcze. Iadealne do odżywek białkowych, domowych batonów proteinowych, lodów, dietetcznych koktajli, shake'ów, jogurtów i mlecznych deserów. Skoncentrowane aromaty idealnie sprawdzają się do nadawania intensywnego, naturalnego smak i aromatu. 

Aromat Pithaji - smoczego, owocu, inaczej dragonfruit

Więcej szczegółów

6,59 pln

Dostępny w magazynie

Objętość netto 10ml.; 65,90 pln/100ml.

Kupując teraz ten produkt dostaniesz 1 punkt lojalnościowy. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 1 punkt lojalnościowy co możesz zamienić na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,12 pln.


Główne nuty smakowe:

Funky Flavors Pithaja - aromat jednego z najładniejszych owoców na świecie, znanego także jako dragon fruit, albo po polsku jako smoczy owoc. Choć może Ci się wydawać, że nie znasz tego smaku ani aromatu, to znasz go dobrze, nawet, jeśli nie z sago owocu, to na pewno kojarzysz go z produktów o egzotycznych smakach. To rześki, owocowy aromat egzotyczny, bez nut cytrusowych, o słodkiej bazie, idealny do produktów mlecznych i letnich orzeźwiających koktajli.

Płynny aromat bez cukru i słodzików do przygotowania batonów proteinowych, lodów, dietetycznych koktajli i mlecznych deserów a także jako dodatek do ciast.

Aromaty Funky Flavors:

  • bez cukru
  • bez tłuszczu
  • szybkie, proste w użyciu.
  • intensywny naturalny aromat
  • wysoka wydajność
  • dobrze rozpuszczalne w wodzie

Napisz opinięFunky Flavors Pithaja food flavoring for shakes, desserts, yogurt, ice cream & pancakes  - Bezcukrowy, beztłuszczowy aromat smoczego owocu (dragonfruit)  do zastosowań spożywczych

Objętość netto: 10ml

Składniki: mieszanina substancji aromatycznych, E 1520 (94%)

Alergeny: możliwa obecność orzechów, soi, ryb i skorupiaków. 

Wartość odżywcza: Środki aromatyzujące stosowane do żywności zwolnione są z wymogu przedstawiania obowiązkowej informacji o wartości odżywczej zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 1169/2011. Biorąc pod uwagę niewielki udział ilościowy w wyrobie gotowym nie wnosi on istotnej wartości odżywczej do produktów gotowych do spożycia.

Producent:  Wyprodukowano w Polsce dla Walden Farms Kornelia Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Polecane produkty

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali także: