Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Beet It Sport - skoncentrowany shot z buraka 400mg azotanów

Pozostali Producenci

5020934007024_bbet

Nowy produkt

Naturalnie zagęszczony sok z buraka standaryzowany na zawartość azotanów - jeden shot dostarcza aż 400mg azotanów, co odpowiada 0,5 L soku z buraka. Sok z buraka ma dowiedzione działanie poprawiające dotlenienie mięśni, zwiększające wytrzymałość oraz produkcję tlenku azotu.

Więcej szczegółów

7,95 pln

Produkt niedostępny

Powiadom mnie

Objętość netto 70ml.; 11,36 pln/100ml.

Kupując teraz ten produkt dostaniesz 1 punkt lojalnościowy. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 1 punkt lojalnościowy co możesz zamienić na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,12 pln.


Beet It Sport to suplementy diety wyprodukowany z naturalnie zagęszczonego soku z buraka, opracowany specjalnie dla sportowców i osób aktywnych – każdy shot dostarcza 400mg naturalnego azotanu, co odpowiada 500 ml soku z buraka (około sześć buraków) i jest optymalną dawkę dla poprawy wyników sportowych. Jedyne składniki to skoncentrowany sok z buraków (98%) i sok z cytryny (2%) - absolutnie żadnych konserwantów, dodatków lub sztucznych aromatów, Beet it! jest wolny od sztucznych nawozów i pestycydów

Przyjmowanie soku z buraka w formie skoncentrowanej ma dwie podstawowe zalety:

 • przede wszystkim jest łatwiejsze - wypicie 70ml koncentratu nie stanowi żadnego problemu, a taka ilość odpowiada półlitrowej butelce soku z buraka, której wypicie przed treningiem może być nieco problematyczne.
 • po drugie, sok z buraka jest dość słodki i kaloryczny, kalorie pochodzą przede wszystkim z węglowodanów prostych - 0,5L soku z buraka to prawie 200kcal i aż 43g cukru - wybierając koncentrat Beet It przyjmujesz dokładnie tę samą ilość azotanów, ale w formie, która ma o 66% mniej kalorii i prawie 5 razy mniej cukru.

Chcesz być szybszy, mieć więcej mocy i wydłużyć czas treningu i poprawić jego efektywność? Sposobem na osiągnięcie wszystkich tych celów są azotany, które zwiększają ilość tlenku azotu (NO), który z kolei rozszerza naczynia krwionośne, zwiększając tym samym przepływ krwi. Beet It Sport Shot pomaga poprawić siłę, wytrzymałość i szybkość, jest to jedyny naturalny produkt o udowodnionej skuteczności dostarczający powtarzalną dawkę 400 mg azotanu w 1 shocie. To zalecana ilość azotanu, która poprawia wyniki sportowe, dlatego Beet It jest używany w sportach olimpijskich, przez zawodowych kolarzy, piłkarzy, triatlonistów i wspomagająco przy treningu siłowym, czyli przez sportowców, którzy pragną lepszych wyników.

Korzyści z regularnej suplementacji azotanami:

 • zwiększenie produkcji tlenku azotu w organizmie
 • obniżenie ciśnienia tętniczego
 • podwyższenie poziomu dotlenienia mięśni
 • zwiększenie wytrzymałości mięśniowej

Po Beet IT! sięgają osoby dbające o zdrowie w każdym wieku, został również zaaprobowany jako preferowana metoda przez zespoły z ponad 30 różnych uczelni i instytutów badawczych na całym świecie. Badania koncentrowały się na korzyściach zdrowotnych ścieżki azotany-azotyny-tlenek azotu. Shot pozwala na dostarczenie do krwioobiegu skoncentrowanej dawki tlenku azotu (NO). Jest to osiągane, ponieważ shoty zapewniają stałą i odpowiednią dawkę przyswajalnego azotanu.

Konkrety w liczbach: wpływ soku z buraka na wyniki sportowe

 • poprawa wydajności jazy próbnej na rowerze o 1,2%
 • zwiększenie maksymalnej mocy rowerowej (W) o 5,1%
 • zwiększenie maksymalnej mocy mięśni o 4%
 • zwiększenie wydajności sprintu w sportach drużynowych o 1,7%
 • poprawa czasu reakcji w sprincie o 3,5%
 • przyspieszenie czasu regeneracji i dotlenienia grup mięśniowych
Porcja 70 g W 100 g
Wartość energetyczna
kcal 68.00  kcal 97.14  kcal
kJ 284.92  kJ 407.03  kJ
Tłuszcze, w tym 0.10  g 0.14  g
tłuszcze nasycone 1.00  g
Węglowodany, w tym 14.00  g 20.00  g
cukry 9.10  g 13.00  g
Białko 2.80  g 4.00  g
Sól 0.20  g 0.29  g
Oceń 

Polecam

Co tu się dużo rozpisywać. Jeśli jesteś sportowcem wytrzymałościowym, sportów drużynowych lub sprinterem to to małe cudo idealnie się sprawdzi. Poprawi zdolności wysiłkowe i zmniejszy ciśnienie - zwiększy wyniki sportowe :). Mała buteleczka - szot do kieszeni zamiast targania pół litra butelki soku z buraka, opcja idealna.
Zdecydowanie polecam.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Bolero Drink Mango - 1kcal, mix na 1,5L

Bolero Drink Mango - 1kcal, mix na 1,5L

Beet It Pro-EliteSport Nitrate 400 Concentrated Beetroot Shot -skoncentrowany sok z buraka o naturalnie wysokiej zawartości azotanu (400mg azotanu w 70ml)

Objętość netto: 70ml

Składniki: zagęszczony sok z buraków (98%), sok z cytryny (2%)

Wartości odżywcze w 1 porcji 70ml: wartość energetyczna: 290 kJ / 68 kcal, tłuszcze: 0,1g  (w tym kwasy tłuszczowe nasycone: < 0,1g), węglowodany: 14g (w tym cukry: 9,1g), białko: 2,8g, sól: 0,2g

Wyprodukowano w UK przez James White Drinks Ltd, Ashbocking, Ipswich, IP6 9JS, UK.

Importer: Guiltfree.pl K.Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu; po otwarciu spożyć w ciągu 24h. Spożywać 1 porcję (70ml) dziennie 1h-12h przed treningiem

Przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu.

Polecane produkty

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali także: