Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Extend Baton proteinowy niskie IG, Masło Orzechowe, bezglutenowy

Extend Nutrition

156

Nowy produkt

Tylko 1g węglowodanów netto! Batony Extend to jedyna przekąska w USA o dowiedzionym działaniu stabilizującym poziom cukru we krwi aż do 9 godzin!

Baton z masłem orzechowym to pyszna słodka przekąska, która dodatkowo:

+ pomaga kontrolować apetyt
+ zapobiega napadom wilczego głodu
+ jest źródłem wolno uwalnianej energii

Więcej szczegółów

7,56 pln

Dostępny w magazynie

Waga netto 40g.; 18,90 pln/100g

Kupując teraz ten produkt dostaniesz 1 punkt lojalnościowy. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 1 punkt lojalnościowy co możesz zamienić na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,12 pln.


Główne nuty smakowe:

Batony Extend to pierwsze i jak dotąd jedyne batony (i inne przekąski) w USA o dowiedzionym działaniu stabilizującym poziom cukru we krwi aż do 9 godzin!

Bezglutenowy baton Extend to wyśmienity smak masła orzechowego zamknięty w przepysznym batonie, który ma 1g węglowodanów netto i 0g cukru! To wszystko oraz wysoka zawartość białka i błonnika przyczyniają się do stabilizowania poziomu cukru we krwi przez długie godziny i tym samym wydłużania uczucia sytości i hamowania napadów głodu.

Najważniejsze informacje o batonach Extend:

+ 2g węglowodanów netto
+ bez cukru

bezglutenowy

wysoka zawartość białka (12g) i błonnika (5g)

+ niskotłuszczowy (3g)
+ 0g tłuszczów trans
+ o niskim indeksie i ładunku glikemicznym (niskie IG, niski GL - glycemic load)
+ bez cholesterolu

 

Węglowodany w batonie Extend

W toku badań klinicznych polegających na ciągłym monitoringu poziomu glukozy dowiedziono, że spośród 21g węglowodanów zawartych w batonie Extend jedynie 2g ma krótkookresowy wpływ na poziom cukru we krwi. Błonnik (5g), maltitol (6g - alkohol cukrowy), gliceryna roślinna (3g) i niegotowana skrobia kukurydziana (5g) są wolno metabolizowane i mają minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.

Dlaczego baton Extend jest wyjątkowy:

+ stabilizuje poziom cukru we krwi przez czas do 9 godzin
+ wspomaga kontrolę głodu i apetytu
+ pomaga zapobiegać skoskom poziomu cukru we krwi i napadom 'wilczego głodu'
+ dostarcza powoli uwalnianą energię
+ doskonały na przekąski, lunch, przed spaniem
+ odpowiedni we wszystkich popularnych planach żywieniowych (m.in. diecie wysokobiałkowej, niskowęglowodanowej, opartej na niskim IG)
+ pomocny dla diabetyków
+ zawiera arabinogalaktan - polisacharyd z kory modrzewia wspomagający pracę limfocytów, dzięki czemu ma korzystny wpływ na funkcjonowanie układu odpornościowego a dzięki silnemu działaniu prebiotycznemu, wspomaga wzrost pożytecznej mikroflory jelitowej.

Porcja 40 g W 100 g
Wartość energetyczna
kcal 150.00  kcal 375.00  kcal
kJ 637.50  kJ 1,593.80  kJ
Tłuszcze, w tym 3.00  g 7.50  g
tłuszcze nasycone 0.00  g 0.00  g
tłuszcze trans
tłuszcze jednonienasycone
tłuszcze wielonienasycone
Węglowodany, w tym 15.00  g 37.50  g
cukry 0.00  g 0.00  g
alkohole wielowodorotlenowe (poliole) 6.00  g 15.00  g
skrobie
Białko 12.00  g 30.00  g
Błonnik 5.00  g 12.50  g
Erytrytol
Sód 200.00  mg 500.00  mg
(ekwiwalent soli) 500.00  mg 1,250.00  mg

Napisz opinię

Extend Baton proteinowy niskie IG, Masło Orzechowe, bezglutenowy

Extend Baton proteinowy niskie IG, Masło Orzechowe, bezglutenowy

Tylko 1g węglowodanów netto! Batony Extend to jedyna przekąska w USA o dowiedzionym działaniu stabilizującym poziom cukru we krwi aż do 9 godzin!

Baton z masłem orzechowym to pyszna słodka przekąska, która dodatkowo:

+ pomaga kontrolować apetyt
+ zapobiega napadom wilczego głodu
+ jest źródłem wolno uwalnianej energiiExtend Snacks, Extend Bars, Peanut Delight - Baton proteinowy z orzechami ziemnymi zmniejszający uczucie głodu o niskim indeksie glikemicznym, wysokiej zawartości białka z węglowodanami ulegającymi stopniowemu uwalnianiu

Waga netto: 40g

Produkt nie nadaje się do stosowania jako lek zwalczający niskie poziomy cukru we krwi po ich wystąpieniu. Przez osoby chore produkt może być spożywany wyłącznie po konsultacji z diabetologiem.

Skład: izolat białka sojowego, substancja słodząca syrop maltitolowy, niegotowana skrobia kukurydziana, arabinogalaktan (polisacharyd z kory modrzewia), gliceryna pochodzenia roślinnego, masło orzechowe, izolat białek mleka, orzechy ziemne, oligofruktoza (błonnik), mąka z orzechów ziemnych, skrobia ryżowa, olej słonecznikowy z tokoferolem, aromat, sól, substancja słodzaca sukraloza (Splenda®), emulgator lecytyna sojowaZawiera substancje słodzące w tym maltitol - nadmierne spożycie może powodować efekt przeczyszczający.

Alergeny: produkt zawiera orzechy ziemne, mleko i soję. Może zawierać śladowe ilości jajek, innych orzechów i nasion.

Wartości odżywcze na 1 batona: 627kJ/150kcal, 3g tłuszczu (w tym 0g tłuszcze nasycone), 15g węglowodanów (w tym 0g cukru, 6g maltitol), 12g białka, 5g błonnika, 200mg sodu (ekwiwalent 0,5g soli)

Wartości odżywcze na 100g produktu: 375kcal, 27,5g białka, 25g węglowodany (w tym 4g węglowodanów wpływających na poziom cukru we krwi, w tym 2,5g cukru), 15g poliole, 7,5g tłuszcze, 12,5g błonnika, 450mg sodu.

Producent:  Wyprodukowano i zapakowano w USA dla Clinical Products Ltd., 2200 W Port Plaza Dr, Saint Louis, MO 63146-3211, Stany Zjednoczone

Dystrybutor: Walden Farms Kornelia Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Przechowywanie: przechowywać w suchym miejscu

Extend przechodzi zmianę opakowań produktów - do zakończenia zmian wysyłane będą losowo produkty w jedneym z dwóch dostepnych wzorów opakowań. Skład i wartości odżywcze produktów nie ulegają zmianie.

Polecane produkty

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali także: