Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Beanies Caramel Popcorn - liofilizowana, aromatyzowana kawa instant 2kcal

Beanies Flavour Coffee

5060169982345

Nowy produkt

Sorbitol to słodzik z grupy polioli (alkoholi cukrowych), dobrze rozpuszczalny, stosowany do słodzenia niskokalorycznych deserów mlecznych, owocowych, lodów, wyrobów piekarniczych i kakaowych, bardzo dobrze niweluje gorzki pasmak innych słodzików.

Więcej szczegółów

28,76 pln

Dostępny w magazynie

Masa netto 50g.; 57,52 pln/100g.

Kupując teraz ten produkt dostaniesz 5 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 5 punktów lojalnościowych co możesz zamienić na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,60 pln.


Główne nuty smakowe:

Sorbitol otrzymuje sie w procesie przetwarzania lukozy, a w naturalnej postaci występuje w niektórych owocach takich jak np. śliwki, jabłka, czereśnie i winogrona czy też jarzębina.

Sorbitol to organiczny związek chemiczny z grupy cukroli (inaczej: poliole, alkohole heksahydroksylowe, alkohole cukrowe). Nazwa „alkohol” może okazać się myląca, gdyż sorbitol nie zawiera alkoholu (etanolu). To bezbarwna substancja krystaliczna o słodkim smaku, dobrze rozpuszczalna w wodzie, odpowiednia dla wegan i wegetarian.

W gotowych deserach i lodach sorbitol stosuje się z innymi słodzikami, ponieważ bardzo dobrze eliminuje ich gorzkawy posmak (np. aspartamu, stewii).     

 

Sorbitol E-420

Waga netto: 100g 

Skład: Sorbitol (E420). 

Alergeny: Spożycie powyżej 20g/dobę u osoby dorosłej może wywołać efekt przeczyszczający. Z tego powodu sorbitol nie powinien być podawany dzieciom poniżej 1 r.ż.

Produkt odpowiedni dla wegan.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Napisz opinięBeanies Caramel Popcorn - aromatyzowana kawa rozpuszczalna o smaku popcornu w karmelu

Masa netto: 50g

Składniki: kawa rozpuszczalna, aromat

Producent: wyprodukowano w UK dla Beanies the Flavour Co.

Przechowywanie: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w zamkniętym opakowaniu. Dla zachowania najintensywniejszego aromatu radzimy spożyć kawę w ciągu 3 miesięcy od otwarcia opakowania

Polecane produkty

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali także: