Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Doves Farm Gluten Free Baking Powder - bezglutenowy proszek do pieczenia

Doves Farm

5011766222426

Nowy produkt

Certyfikowany bezglutenowy proszek do pieczenia odpowiedni dla osób z nietolerancją glutenu, włączając w to osoby chore na celiakię. Bazę proszku do pieczenia Doves Farm stanowi organiczna skrobia kukurydziana.

Więcej szczegółów

11,38 pln

Produkt niedostępny

Powiadom mnie

Masa netto 130g.; 8,75 pln/100g.

Kupując teraz ten produkt dostaniesz 2 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 2 punktów lojalnościowych co możesz zamienić na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,24 pln.


Doves Farm Gluten Free Baking Powder to certyfikowany bezglutenowy proszek do pieczenia odpowiedni dla osób z nietolerancją glutenu, włączając w to osoby chore na celiakię. Bazę proszku do pieczenia Doves Farm stanowi organiczna skrobia kukurydziana.

Jeśli chodzi o wyrastanie, przepisy bezglutenowe często wymagają dodatkowej pomocy w formie silniejszego proszku do pieczenia dedykowanego do przepisów bezglutenowych — zwykłe zamienniki glutenu po prostu nie są tak elastyczne, jak zwykły gluten i słabiej wyrastają. Zajmując się pieczeniem bezglutenowym, sięgnij po proszek do pieczenia o podwójnym działaniu (double acting), taki właśnie jest bezglutenowy proszek do pieczenia Doves Farm Gluten Free Baking Powder, który bazuje na dwóch substancjach generujących wyrastanie bezglutenowych ciast: fosforanie monowapniowym oraz wodorowęglanie sodu.

Napisz opinięDoves Farm FREEE Gluten Free Baking Powder - bezglutenowy proszek do pieczenia

Masa netto 130g 

Składniki: fosforan jednowapniowy, wodorowęglan sodu, organiczna skrobia kukurydziana

Nie zawiera GMO. Produkt bezglutenowy. Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów, substancji słodzących, olejów utwardzanych.

Producent: zapakowano w UK dla Doves Farm, Berkshire, Wielka Brytania; produkt wytworzony z surowców pochodzących z Włoch

Importer: Walden Farms Kornelia Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Przechowywanie: przechowywać w suchym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed światłem.

Polecane produkty

    Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali także: