Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Snickers Hi-Protein Peanut Brownie - baton białkowy 15g białka

Mars & Snickers

Nowy produkt

Snickers Hi-Protein Peanut Brownie wkrótce w Guiltfree.pl! 

Więcej szczegółów

10,81 pln

Produkt niedostępny, dostawa: 01-06-2022

Powiadom mnie

Masa netto 55g.; 19,65 pln/100g.

Kupując teraz ten produkt dostaniesz 2 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 2 punktów lojalnościowych co możesz zamienić na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,24 pln.


Główne nuty smakowe:

Snickers Hi-Protein Peanut Brownie już wkrótce w Guiltfree.pl 

Proteinowa wersja uwielbianego Snickersa Brownie, który przywędrował do Europy z USA, już wkrótce wyląduje w naszym magazynie! Zapisz się do powiadomienia i nie przegap tej ultraczekoladowej nowości!

Snickers Hi-Protein Peanut Brownie to wysokobiałkowa wersja popularnego batonika Snickers w wersji Brownie. Cheat Meal is Fit Meal!

Co może być lepsze od klasycznego Snickersa? Co jeszcze przebije mleczną, rozpływającą się w ustach czekoladę, słodki karmel i chrupiące orzeszki ziemne? Oczywiście, że głęboko czekoladowe brownie! Od teraz macie to wszystko w jednej paczce! Dobra, nie wszystko. Na pewno nie znajdziecie tam poczucia winy! :)

Proteinowy Snickers Brownie z karmelem i orzeszkami w 100% odmieni twoje podejście do treningów. Sama świadomość, że po tym całym wycisku/zmęczeniu/bólu (niepotrzebne skreślić) będziecie mogli wzmocnić się przepyszniastym batoniksem, dodaje powera i chęci do ćwiczeń.

Marka Mars przez lata udowodniła nam, że z pustym brzuchem działamy abstrakcyjnie. Głupio by było awanturować się w szatni o zagubiony dezodorant i usłyszeć: „Jak jesteś głodny, to zaczynasz strasznie gwiazdorzyć”. Zanim rozpocznie się jakaś niepotrzebna wymiana zdań, która viralem obiegnie wszystkich twoich znajomych, lepiej chwycić za batona, którego pozazdrości ci obecne w pobliżu towarzystwo i od razu będzie chciało wiedzieć, co tak pysznie pachnie.

Oczywiście chęć zachowania dla siebie tej słodkiej tajemnicy będzie niezmiernie kusząca. Jednak warto rozważyć opcję, w której zupełnie bezinteresownie podzielicie się z tymi ludźmi informacją, o tym co tam właśnie popijacie. Proste hasła jak

  • proteinowy Snickers
  • Snickers napakowany białkiem, a nie cukrem
  • ten sam rewelacyjny smak

szczerze zainteresują obecnych i zapewne sami będą chcieli dzielić z tobą ten smak. I bardzo dobrze! Wtedy spełnisz twoją prozdrowotną misję nawracania świata na wartościowe i dobre produkty. Staniesz się lokalnymi bohaterem i bez dwóch zdań będziesz podziwiany za sprytne zdrowe odżywianie i uświadamianie społeczeństwa. Jednocześnie dostaniesz pewnie liczne „ochy i achy” za to, że ten baton jest po prostu jest pyszny i przywodzi na myśl pełne czekolady brownie oraz słodkiego, chrupiącego Snickersa. W efekcie na pobliskich rondach staną twoje pomniki, upamiętniające dokonania na rzecz współobywateli, a przynajmniej raz w roku będą organizowane festyny na twoją cześć.

Nie każdy bohater nosi pelerynę - niektórzy po prostu jedzą Snickersa.

Napisz opinięPolecane produkty