Wybierz kategorię

Wybierz producenta

Promocje

Wyprzedaże

Steenbergs Rose Water - organiczna woda różana

Steenbergs

5060073386925

Nowy produkt

Steenbergs Organic Rose Water - organiczna woda pomarańczowa do zastosowań spożywczych, bez cukru, bez soli, bez alkoholu - to rozkoszny zapach bułgarskiej róży damasceńskiej odmiany Persian Damask, doskonały dodatek do lodów, deserów, kremów, tortów albo dodatek do sałatek owocowych.

Więcej szczegółów

28,43 pln

Dostępny w magazynie

Objętość netto 100ml.; 28,43 pln/100ml.

Kupując teraz ten produkt dostaniesz 5 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 5 punktów lojalnościowych co możesz zamienić na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,60 pln.


Główne nuty smakowe:

Jeśli nigdy dotąd nie próbowałaś ciastek różanych, różanego lukru, albo różanego kremu macarpone, teraz masz ku temu doskonałą okazję. Steenbergs Organic Rose Water to egzotyczny dodatek do deserów, który zmieni oblicze Twojej kuchni. Puść wodze fantazji, spróbuj użyć wody różanej Steenbergs Organic Rose Water w domowych lodach, dodaj ją do kremów, śmietany i jogurtu lub owoców.

Woda różana Steenbergs powstaje poprzez gotowanie w wodzie w proporcji 1:1 płatków organicznej róży damasceńskiej, wywar jest następnie destylowany, nie zawiera cukru, soli, alkoholu, ani substancji konserwujących, destylat nie jest na żadnym etapie rozcieńczany.

Ważna uwaga: Steenbergs, organiczna woda różana jest wytwarzana i sprzedawana jako produkt spożywczy - nie była testowana jako składnik kosmetyków, ani do żadnych innych zastosowań poza spożywczych. Co ważne, w przeciwieństwie do wielu innych naturalnych aromatów spożywczych produkty Steenbergs bazują na wodzie - nie zawierają dodatku alkoholu (np. etanolu), dzięki czemu są odpowiednie także do stosowania w przepisach dla dzieci.

Napisz opinięSteenbergs Organic Rose Water - organiczna woda różana

Objętość netto: 100ml

Składniki: woda, ekstrakt z płatków róży

Produkt wegański, organiczny, bez soli i bez cukru

Producent:  zabutelkowano w Wielkiej Brytanii ze składników z certyfikowanych upraw organicznych (GB-ORG-04) z Bułgarii przez Steenbergs, 6 Hallikeld Close, Ripoon, HG4 5GZ, United Kingdom

Przechowywanie: przechowywać w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu, po otwarciu zużyć w ciągu 3 miesięcy.

Polecane produkty

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali także: