Proteinowy omlet Carrot Cake

0
Proteinowy omlet Carrot Cake
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jesteś na redukcji? Uważasz, że jedzenie nie powinno być smaczne? Wiele osób podczas redukcji odmawia sobie tego co smaczne, serwując sobie głód fizyczny, jak i psychiczny… wcale nie musi tak być!

jeśli masz ograniczoną ilość posiłków, cieszysz się na kolejny i siadasz do niego głodny – MUSI dawać satysfakcję!

Dlatego poniżej przepis na proteinowy omlet Carrot Cake – omlet marchewkowy! Idealny na redukcje, jest pyszny, objętościowy i ma 59g białka!

Proteinowy omlet Carrot Cake – składniki

🥕20g odtłuszczonej mąki z orzechów włoskich (może być kokosowa, migdałowa, laskowa)

🥕1 jajko

🥕60ml białek jaj (albo pół banana/ 4 łyżki musu jabłkowego)

🥕30g odżywki białkowej WPC

🥕opcjonalnie przyprawy: cynamon, gałka muszkatołowa, słodzidło

🥕łyżeczka pdp

🥕80ml wody

🥕60g marchewki

🥕100g jabłka

składniki zblendować. Nie na totalną papkę, tak, by marchewka była w drobnych wiórkach. Wylać masę na nasprejowaną patelnię, smażyć pod przykryciem ok. 7 minut na średnim ogniu, potem jeszcze 2 minuty z jednej strony.

Tutaj omlet podany ze 100g Milsani z aromatem Funky Flavors Sweet Carrot Cake, posypany karmelizowanymi migdałami i polany syropem klonowym bez cukru.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Previous articlePrzepis na Lody Ninja Creami X Miodowe
Next articleSernikobrownie Mango
Wspólnymi siłami i dzieląc się swoimi doświadczeniami - tymi udanymi, i tymi zupełnie nie - podpowiadamy jak gotować zdrowo, smacznie, i przede wszystkim tak, żeby utrzymać dobrą figurę. Szukamy nietypowych produktów i testujemy je w równie nietypowych potrawach. Oprócz przepisów znajdziecie u nas rady dotyczące komponowania list zakupów, planowania posiłków na cały tydzień, dopasowywania posiłków do typów treningów - i na każdy inny temat, który przyjdzie nam do głowy lub który wy nam podsuniecie.