Ile kalorii ma kromka chleba?

0
Ile kalorii ma kromka chleba?
2.33 avg. rating (52% score) - 3 votes
Ile kalorii ma chleb?
Chleb to – obok ziemniaków – ten produkt, z którego w pierwszej kolejności rezygnujemy na diecie; zamiast całkowicie go eliminować, warto poszukać rozsądnych zamienników i włączyć je do diety na stałe, nie tylko na czas redukcji

Podstawowy produkt, który znajdziemy w każdym domu – idealny na śniadanie, II śniadanie i kolacje, oczywiście z ulubionymi dodatkami. Chleb może mieć różną kaloryczność, w zależności od tego, z jakiej mąki oraz ziaren został przyrządzony. Kromka chleba pszenno-żytniego ważąca 35 g to 86 kcal, kromka chleba razowego dostarcza z kolei 75 kcal, kaloryczność chleba tostowego wynosi 92 kcal, a chleba graham 66 kcal.

Sukrin chleb bez glutenu
Korzystając z gotowej mieszanki można samodzielnie przygotować w domu bezglutenowy chleb niskowęglowodanowy
Niskokaloryczny chleb Ciao Carb
Jedna kromka niskowęglowodanowego chleba Ciao Carb wypiekanego z mąki psyllium ma tylko 27kcal
2.33 avg. rating (52% score) - 3 votes
Previous articleIle kalorii ma kebab?
Next articleIle kalorii ma pizza?
Wspólnymi siłami i dzieląc się swoimi doświadczeniami - tymi udanymi, i tymi zupełnie nie - podpowiadamy jak gotować zdrowo, smacznie, i przede wszystkim tak, żeby utrzymać dobrą figurę. Szukamy nietypowych produktów i testujemy je w równie nietypowych potrawach. Oprócz przepisów znajdziecie u nas rady dotyczące komponowania list zakupów, planowania posiłków na cały tydzień, dopasowywania posiłków do typów treningów - i na każdy inny temat, który przyjdzie nam do głowy lub który wy nam podsuniecie.