Ile kalorii ma bułka?

0
Ile kalorii ma bułka?
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ile kalorii ma bułka
Bułka to synonim białego pszennego pieczywa, z którego większość osób rezygnuje na diecie – i słusznie, bo wprowadzenie do diety pełnych ziaren i pieczywa z grubego przemiału ułatwia gubienie kilogramów

To, ile bułka ma kalorii, zależy podobnie jak w przypadku chleba od mąki i ziaren, które wykorzystano do ich wypieczenia. Tradycyjna pszenna bułka kajzerka to 180 kcal, podczas gdy bułka ciabatta to już 205 kcal. Zjadając bułkę z dynią ważącą 80 g, dostarczamy naszemu organizmowi 261 kcal, a bułkę z ziarnami – 161 kcal. Wybieraj pieczywo przygotowane z mąki pełnoziarnistej lub żytniej, może niekiedy to więcej kalorii, ale kalorii zdrowych!

Sukrin chleb bez glutenu
Korzystając z gotowej mieszanki można samodzielnie przygotować w domu dietetyczne bułki lub chleb
Bułki niskowęglowodanowe
Jedna bułka niskowęglowodanowa Ciao Carb wypiekana z mąki psyllium i białka ma tylko 4g węglowodanów
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Previous articleIle kalorii ma arbuz?
Next articleIle kalorii ma wódka?
Wspólnymi siłami i dzieląc się swoimi doświadczeniami - tymi udanymi, i tymi zupełnie nie - podpowiadamy jak gotować zdrowo, smacznie, i przede wszystkim tak, żeby utrzymać dobrą figurę. Szukamy nietypowych produktów i testujemy je w równie nietypowych potrawach. Oprócz przepisów znajdziecie u nas rady dotyczące komponowania list zakupów, planowania posiłków na cały tydzień, dopasowywania posiłków do typów treningów - i na każdy inny temat, który przyjdzie nam do głowy lub który wy nam podsuniecie.