Ile kalorii ma kawa?

0
Ile kalorii ma kawa?
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ile kalorii ma kawa
Kawa nie ma kalorii – za to dodatki do niej: cukier, śmietanka, syropy – zdecydowanie tak. Najbardziej kaloryczne kawy w Starbuck’s mają nawet 800kcal – tyle, co solidny obiad!

Pijemy ją do śniadania, do deserów lub po prostu podczas spotkania z przyjaciółmi. Jest źródłem kofeiny, czyli substancji pobudzającej, dodającej energii. W zależności od jej wielkości oraz dodatków, jakimi wzbogacamy jej smak, może mieć różną kaloryczność. Najmniej kalorii ma espresso – to tylko 1 symboliczna kaloria. Filiżanka cappuccino to już 55 kcal, a mleczne latte w szklance o pojemności 330 ml dostarcza prawie 190 kcal.

Dietetyczna śmietanka do kawy
Creamer to połączenie śmietanki i syropu. Ten od Walden Farms ma zero kalorii
Mleczna pianka do kawy
Mleczna pianka jest niskokaloryczna, doskonale zastępuje mleko do kawy albo bitą śmietanę
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Previous articleIle kalorii ma kiwi?
Next articleIle kalorii ma paczek?
Wspólnymi siłami i dzieląc się swoimi doświadczeniami - tymi udanymi, i tymi zupełnie nie - podpowiadamy jak gotować zdrowo, smacznie, i przede wszystkim tak, żeby utrzymać dobrą figurę. Szukamy nietypowych produktów i testujemy je w równie nietypowych potrawach. Oprócz przepisów znajdziecie u nas rady dotyczące komponowania list zakupów, planowania posiłków na cały tydzień, dopasowywania posiłków do typów treningów - i na każdy inny temat, który przyjdzie nam do głowy lub który wy nam podsuniecie.