Ile kalorii ma herbata?

0
Ile kalorii ma herbata?
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ile kalorii ma herbata?
Podobnie jak kawa, herbata także nie ma kalorii – tak długo, dopóki jej nie posłodzisz

Może być zwykła czarna, przedłużająca życie zielona lub słodka owocowa, czyli po prostu herbata, gorący napój, który większość z nas pije każdego dnia. Dobra informacja jest taka, że tradycyjny napar z czarnej herbaty nie ma kalorii, zła niestety taka, że niewiele osób potrafi ją wypić bez słodzenia. Dodając do niej łyżeczkę cukru, jednocześnie dodajemy jej kaloryczności o ok. 20 kcal. W przypadku herbat owocowych mogą, ale nie muszą mieć kalorii w zależności od ich składu. Zazwyczaj dostarczają od 2 nawet do kilkudziesięciu kalorii.

Lipton Ice Tea Zero
Lipton Ice Tea Zero Sparkling to gazowana mrożona herbata bez cukru – i bez kalorii
Damhrt tagatesse słodzik w tabletkach
Jeśli nie chcesz rezygnować ze słodkiej herbaty dietę warto rozpocząć od poszukiwania dobrego słodzika, który nie zmieni smaku herbaty – wypróbuj oparty na tagatozie słodzik Tagatesse w pastylkach
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Previous articleIle kalorii ma zupa pomidorowa?
Next articleIle kalorii ma bułka grahamka?
Wspólnymi siłami i dzieląc się swoimi doświadczeniami - tymi udanymi, i tymi zupełnie nie - podpowiadamy jak gotować zdrowo, smacznie, i przede wszystkim tak, żeby utrzymać dobrą figurę. Szukamy nietypowych produktów i testujemy je w równie nietypowych potrawach. Oprócz przepisów znajdziecie u nas rady dotyczące komponowania list zakupów, planowania posiłków na cały tydzień, dopasowywania posiłków do typów treningów - i na każdy inny temat, który przyjdzie nam do głowy lub który wy nam podsuniecie.