Ile kalorii ma zupa pomidorowa?

0
Ile kalorii ma zupa pomidorowa?
3.00 avg. rating (65% score) - 1 vote
Ile kalorii ma zupa pomidorowa?
Kaloryczność zupy pomidorowej zależy od tłustości rosołu, na którym została przygotowana – zupa na bazie klarownego wywaru będzie lżejsza od tej z dodatkiem tłustego mięsa.

Dla wielu to smak dzieciństwa, do którego z wielką przyjemnością wracają przez całe swoje życie. Zupa pomidorowa jest wpisana w naszą tradycyjną polską kuchnię. Szklanka 230 g tego przysmaku ma niecałe 100 kcal. Można do niej dodać ryż – 1 łyżka ugotowanego białego ryżu to 15 kcal – lub makaron – szklanka makaronu pełnoziarnistego to 110 kcal. I mamy wówczas pyszny obiad!

Proteinowa zupa pomidorowa
Proteinowa zupa pomidorowa ma 110kcal i dostarcza aż 18g białka
Makaron proteinowy Ciao Carb
Zupa z makaronem? na diecie? Tak, o ile jest to makaron proteinowy, który zawiera aż 60% białka
3.00 avg. rating (65% score) - 1 vote
Previous articleIle kalorii ma jajko sadzone?
Next articleIle kalorii ma herbata?
Wspólnymi siłami i dzieląc się swoimi doświadczeniami - tymi udanymi, i tymi zupełnie nie - podpowiadamy jak gotować zdrowo, smacznie, i przede wszystkim tak, żeby utrzymać dobrą figurę. Szukamy nietypowych produktów i testujemy je w równie nietypowych potrawach. Oprócz przepisów znajdziecie u nas rady dotyczące komponowania list zakupów, planowania posiłków na cały tydzień, dopasowywania posiłków do typów treningów - i na każdy inny temat, który przyjdzie nam do głowy lub który wy nam podsuniecie.