Turbo przekąska proteinowa do 200kcal – wafle z kremem (190kcal & 28g białka)

0
Turbo przekąska proteinowa do 200kcal – wafle z kremem (190kcal & 28g białka)
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

To co prostsze jest czasem najlepsze. Ratunkowa przekąska proteinowa – idealna gdy zbliża się koniec dnia, kalorii do zjedzenia zostało ci tyle co nic, ssie cię niemiłosiernie na słodkie a na dodatek musisz dobić białko. Ratunek? Wafle z kremem proteinowym. Tak proste, że poradzi sobie z nimi czterolatek. Czas przygotowania 3 minuty, przyjemność nie do opisania. W naszej wersji pokazujemy wafle z beztłuszczową odżywką o smaku soloneog karmelu Rule1 R1 Protein Salted Caramel, bazę stanowi masło orzechowe w proszku PB2, świetnie też sprawdzi się FITREC Orzech w Proszku Karmel – sproszkowane karmelowe masło orzechowe.

Aromat pochodzi z odżywki i ewentualnie sproszkowanego masła orzechowego, jeśli używasz smakowego, ale my jeszcze dodatkowo podkręciliśmy smak aromatem Funky Flavors Sweet PB & White Choc czyli słodzonym aromatem białej czekolady & masła orzechowego.

Przygotowanie jest banalnie proste: łączymy składniki kremu ostrożnie dodając porcjami wody, mocno kręcimy na jednolitą masę, smarujemy wafle i jemy!

Pyk, wpadło 28g białeczka i mniej niż 200 kalorii!

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes