KoxBar Maple, Cranberry & Bacon Crisp – bekonowy baton proteinowy

0
KoxBar Maple, Cranberry & Bacon Crisp – bekonowy baton proteinowy
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KoxBar Maple, Cranberry & Bacon Crisp – co o tym myślisz?

Najbliższy drop KoxBarów planowany jest z okazji Walentynek i Tłustego Czwartku – zostało nam kilka tygodni pracy aby przygotować dla was na ten dzień wyjątkowe kompozycje smaków. Jest kilka pewniaków (pistacja, solony karmel) ale będą też obowiązkowo limitki. Dziś prezentujemy wam pyszny, choć nieco kontrowersyjny pomysł i chcemy poznać wasze zdanie!

Ten baton to połączenie naszej popisowej nugatowej pianki o smaku syropu klonowego (tu oczywiście pierwsze skrzypce gra aromat klonowy Funky Flavors Sweet Maple Pancake), kwaśnego musu żurawinowego, przepysznej proteinowej mlecznej czekolady i kruszonki z prawdziwego bekonu karmelizowanego w syropie klonowym! Każdy, kto w tym momencie myśli o schabowym na słodko jest w błędzie – w smaku karmelizowanego bekonu niemal nie czuć mięsnych nut, jest raczej aromat wędzonego bekonu niż smak, a same skwarki są bardzo słodkie i zdecydowanie deserowe a nie wytrawne. Choć karmelizowany bekon jest znanym i uwielbianym dodatkiem do naleśników w Kanadzie i USA, wiemy, że w Polsce ten pomysł może być odebrany kontrowersyjnie. Jakie jest wasze zdanie?

Makro dla dociekliwych: baton waży nieco ponad 100g (105g-110g w zależności od ilości musu żurawinowego), ma 18g białka, 22g węglowodanów i 15g tłuszczu – baton jest słodzony erytrolem i sukralozą, niewielka ilość cukru pochodzi z syropu klonowego.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes