KoxBar Blueberry Cobbler – brzoskwiniowy domowy baton białkowy bez pieczenia 29g białka

0
KoxBar Blueberry Cobbler – brzoskwiniowy domowy baton białkowy bez pieczenia 29g białka
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Brzoskwinia, biała czekolada, kruszonka czyli domowy baton białkowy wzorowany na placku z owocami. Smakuje jak brzoskwiniowa Jogobella! Pyszny, owocowy, soczysty, rzadko spotykane w batonach proteinowych połączenie smaków możliwe tylko w kuchni Guiltfree. Wróć! To nie całkiem prawda. Nie tylko w naszej – możesz zrobić dokładnie taki sam u siebie w domu 🙂

BRZOSKWINIOWY DOMOWY BATON BIAŁKOWY

Proporcje na 6 batonów

MASA BATONOWA

Podgrzewamy krótko mokre składniki masy batonowej w mikorfalówce, impulsami po 20 sekund do połączenia składników.

Łączymy mokre i suche składniki masy, na koniec dodajemy kosteczki owoców, dzielimy masę na 6 porcji i zostawiamy do zastygnięcia.

KRUSZONKA BEZ MASŁA I CUKRU

Połączyć suche składniki, dodawać wodę malutkimi porcjami tak, aby dało się kruszyć masę. Piec 8 minut na złoto, nie dłużej!

DODATKI

  • po 10g kremu bez cukru o smaku białej czekolady
  • 120g białej czekolady proteinowej*

Na zastygłej masie batonowej układamy po porcji kremy, całość oblewamy roztopioną w kąpieli wodnej białą czekoladą i szybko zanim zastygnie oprószamy kruszonką.

*Można użyć gotowej białej czekolady, my robimy wg proporcji: 100g masła kakaowego, 10g masła shea, 100g odżywki białkowej WPI. Całość podgrzać w kąpieli do połączenia składników – i gotowe! Tym razem do masy czekoladowej dodaliśmy miąższ jednej laski wanilii – stąd widoczne na powierzchni batonika drobne kropeczki.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes