Anatomia peletonu

0
Anatomia peletonu
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Internet obiegły zdjęcia oryginalnych kombinezonów rowerowych, zadrukowanych w strukturę mięśniową człowieka. Ubraną w nie osobę można łatwo pomylić z eksponatem z akademii medycznej służącym studentom do nauki anatomii człowieka.

Pasja kluczem do sukcesu – a co dopiero dwie pasje!

Autorem projektów – czego trudno się domyślić, bo wszystkie materiały dostępne na stronie projektanta i dystrybutora są w języku angielskim – jest Polak Tomasz Piętek. Tomasz jest cenionym designerem a kombinezony powstały z połączenia jego dwóch pasji – projektowania oraz MTB. Tomasz i jego partnerka, współprowadzący wspólnie muskularny projekt, początkowo użytkowali kombinezony wyłącznie we własnym zakresie. Dopiero w następnej kolejności, motywowani wciąż rosnącym zainteresowaniem towarzyszy od dwóch kółek zdecydowali się dopracować projekt i wypuścić go na szerokie wody. Ich celem było podzielenie się pomysłem i efektami swojej pracy z fanami jazdy na rowerze na całym świecie. Nawiązali współpracę z firmą specjalizującą się w produkcji tego typu strojów.

?Pomysł na muskularne kombinezony przyszedł do nas jako naturalna kontynuacja naszej pasji do projektowania graficznego i roweru i to własnie nasze osobiste doświadczenia z zawodów MTB doprowadziły  nas do wykreowania tego wyjątkowego produktu. ?

Jako pierwszy w szerokiej sprzedaży udostępniony był kombinezon w wersji letniej, z krótkimi nogawkami i rękawami. Później dołączył do niego zimowy kombinezpn z długimi rękawami a całą kolekcję uzupełniły cieńsze i grubsze wersje ochraniaczy na przedramiona i dolne partie nóg. Zespół zapowiada, że w planach ma dalsze poszerzanie oferty a już teraz dostępny jest kombinezon kościsty, naśladujący wygląd ciała na zdjęciu rentgenowskim. Wszystkie te oryginalne części garderoby można kupić na stronie internetowej http://muscleskinsuit.com/ a ceny kształtują się w przedziale od 39EUR za parę ochraniaczy do 194EUR    za zimową wersję kombinezonu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes