Jak kupować naprawdę tanio w Guiltfree? Czyli rabaty, promocje, okazje i inne…

0
Jak kupować naprawdę tanio w Guiltfree? Czyli rabaty, promocje, okazje i inne…
4.00 avg. rating (75% score) - 1 vote

Każda firma ma swoją strategię cenową. Jedni kuszą ciągłymi zniżkami i kodami (dla stałych klientów, dla nowych klientów, z okazji dnia strażaka itp) inni mają wszystko w promocji, jeszcze inni co 30 dni ogłaszają produkt/markę miesiąca, na które mają korzystne oferty?

Jak wyglądają zniżki w Guiltfree.pl ? Gdzie szukać największych okazji?

Często dostaję pytania o rabat, specjalne okazje, akcje promocyjne i wyprzedaże. Pomyślałem, że fajnie będzie napisać krótkie kompendium mówiące o tym jak kupić fit-produkty naprawdę tanio i jak w guiltfree podchodzimy do tematu zniżek i promocji.

Jest kilka podstawowych sposobów aby upolować coś świetnego i sporo zaoszczędzić. Poświęć chwilkę czasu na przeczytanie tych kilku punktów poniżej a będziesz o krok przed resztą chętnych 🙂

  1. Punkty lojalnościowe

Jeśli jesteś naszym stałym klientem i nie korzystasz regularnie z punktów lojalnościowych istnieje duże prawdopodobieństwo, że masz uzbierany całkiem fajny rabat. Warunkiem jest posiadanie konta w guiltfree.pl i przynajmniej jedno zrealizowane zamówienie. Aby to sprawdzić zaloguj się na swoje konto a następnie kliknij w link: punkty lojalnościowe w guiltfree.pl

  1. Promocje w guiltfree.pl

Są produkty, które w promocji są właściwie zawsze (np. produkty Walden Farms) jeśli jesteś częstym gościem na naszej stronie to wiesz zapewne, że ich cena utrzymuje się na stałym poziomie a promocja wynika z tego, że jesteśmy ich oficjalnym dystrybutorem.

Jest jednak druga grupa promocji i ta powinna Cię szczególnie zainteresować. Podobnie jak Ty, my też polujemy na okazje (w dziesiątkach hurtowni w Europie i USA w których regularnie kupujemy towar). Czasem uda nam się upolować coś w absolutnie świetnej cenie. Wtedy kupujemy więcej i czym prędzej obniżamy cenę na stronie Guiltfree.pl Przykłady? Proszę bardzo:

  1. Wyprzedaże w guiltfree.pl

Lubisz polować na prawdziwe okazje? Ta sekcja może być dla Ciebie. W żadnej innej kategorii nie znajdziesz produktów, które mają aż tak obniżone ceny. Powodów wyprzedaży może być kilka, oto najpopularniejsze z nich:

  • Nadwyżki magazynowe – każdy czasem przestrzeli, nawet nasza szefowa. Czasem kupimy czegoś zwyczajnie zbyt dużo. Produkty opisane jako wyprzedaż nadwyżek magazynowych są pełnowartościowe i można bez obaw korzystać z okazyjnej ceny. Przykładem takiego produktu jest Mus Jabłkowy Funky Spreads 18kcal przeceniony o 33%
  • Produkty z krótką datą ważności – Czasem nasi dostawcy robią nam niemiłą niespodziankę i przysyłają nam karton produktów, których data ważności wynosi np. 3 tygodnie. W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak zaoferować je po ekstremalnie niskiej cenie. Pamiętaj, nigdy nie sprzedajemy produktów po terminie ważności, dokładną datę znajdziesz w opisie produktu.
  • Produkty z uszkodzonym opakowaniem – Jeśli nie przeszkadza Ci taki drobiazg jak np. pęknięta „czapeczka” spray’u do smażenia, pogięte pudełko lub naderwana etykieta tu możesz upolować coś dla siebie. Uwaga, produkty takie to zwykle pojedyncze sztuki więc często w sekcji wyprzedaże goszczą jedynie kilka godzin. Jeśli znajdziesz wśród nich coś dla siebie nie zwlekaj i łap okazję!
  1. Kody rabatowe, akcje promocyjne, darmowa dostawa. Jeśli śledzisz nasz Fanpage na Facebooku, Instagramie lub regularnie zaglądasz do naszego newslettera z pewnością wiesz, że organizujemy tematyczne akcje promocyjne. Weekend z Bolero, Aromaty 2 + 1, dzień darmowej dostawy z Paczką w Ruchu. Akcje promocyjne prawie zawsze związane są z określoną grupą produktów, niezwykle rzadko proponujemy rabat na całe zamówienie, staramy się za to by nasze ceny były przystępne na co dzień i dla wszystkich. Darmowa dostawa oferowana jest od zakupów za kwotę min 285 zł. Jeśli to dla Ciebie zbyt dużo rozważ wspólne zakupy ze znajomymi. Często wysyłamy łączone paczki dla kolegów z siłowni, przyjaciółek z klubu fitness lub koleżanek z biura, które wspólnie kupują coś lekkiego i zdrowego do podjadania 🙂
  2. Zamknięta grupa na facebooku – jeśli jesteś fanem fit produktów możesz włączyć się do naszej grupy na facebooku. Znajdziesz tam nie tylko wskazówki o promocjach i okazjach w guiltfree.pl ale także namiary na inne fit okazje (np. w Tesco lub Biedronie 🙂 Gdy tylko ktoś z członków grupy wypatrzy coś fajnego w dobrej cenie od razu dzieli się tym z pozostałymi.

 

Chyba nikomu nie powiedziałem jeszcze tak otwarcie gdzie szukać okazji w Guiltfree.pl Mam nadzieję, że ta garść informacji pozwoli Ci upolować wymarzone produkty w świetnej cenie.

 

Ciepłych wakacji

Jan Poniecki

Guiltfree.pl

4.00 avg. rating (75% score) - 1 vote